Ülkeden polisiye haberler

Ülkeden polisiye haberler
banner94
banner90

Lefkoşa’da  bazı giyim mağazaları ile Gazimağusa’da  bir iş yerinden hırsızlık olayıyla ilgili 3 kişi tutuklandı

banner91
Polis Basın Bülteni’ne göre, dün 17.00-18.30 saatleri arasında, Lefkoşa’da faaliyet gösteren bazı giyim mağazalarında meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili olarak yürütülen soruşturma kapsamında zanlı olarak tespit edilen  M.A.K.(E-26) tutuklandı.

Yapılan ileri soruşturmada bahse konu şahsın; müşteri olarak gittiği “Piassa” isimli mağazadan toplam değerleri 565 TL olan muhtelif giyim eşyalarını, “Mod A Black” isimli mağazadan toplam değerleri 179 TL olan muhtelif giyim eşyalarını, “GS Store” isimli mağazadan toplam 149.99 TL değerindeki muhtelif giyim eşyalarını, “Karaca” isimli mağazadan toplam değerleri 678 TL olan muhtelif giyim eşyalarını ve “Armani Exchange” isimli mağazadan ise toplam değerleri 3bin 488 TL olan muhtelif giyim eşyalarını çaldığı tespit edildi.

Gazimağusa’da ise, 14 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında   Büyük Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Asil Ticaret Ltd. isimli iş yerinin avlusu içerisinde bulunan dört adet bisiklet ile 3 adet bisiklet ön maşası çalınmasıyla ilgili yürütülen ileri soruşturmada  Y.M. (E-20) ve M.M. (E-46) tutuklandı.

banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER