Ülkeden polisiye haberler

Ülkeden polisiye haberler
banner83
banner80

Güzelyurt’ta faaliyet gösteren bir kafede, dün saat 22.00 sıralarında, şüpheli hareket sonucu E.K.T.’nin (E-25) üzerinde yapılan arama sonucu, yaklaşık 4 gram ağırlığında Hint keneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak, emare alındı. 
Polis, E.K.T yanında meseleyle bağlantısı olduğu tespit edilen E.A.A.’nın (E-32) tutuklandığını, soruşturmanın devam ettiğini kaydetti. 
GİRNE’DE HIRSIZLIK
Girne’de J.K.K.’nın (E-29) Ziya Rızkı Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir işletmeden, 5 bin TL karşılığında bir ay süreyle kiraladığı Playstation 5 cihazı ile bir adet oyun CD’sini sözleşme süresinin bitmesine rağmen teslim etmeyip, çaldığı tespit edildi.
Polis’ten verilen bilgiye göre, olayın polisin bilgisine gelmesine üzerine yürütülen soruşturma kapsamında, bahse konu şahıs dün tespit edilerek tutuklandı.
Soruşturma devam ediyor.
GAZİMAĞUSA’DA 84 ŞİŞE ALKOLLÜ İÇKİ ÇALINDI
Gazimağusa’da, Mustafa Kemal Bulvarı’nda faaliyet gösteren bir işletmenin ambarında bulunan araçtan 25 ve 28 Mart tarihlerinde, toplam değeri 7 bin 560 TL olan 84 şişe alkollü içki çalındı. 
Yürütülen soruşturma kapsamında, meselede zanlı olarak görülen A.D.(E-36) tutuklandı; soruşturma devam ediyor. 
LEFKE’DEKİ DAİREDE YANGIN SONUCU ZARAR
Lefke’de, dün saat 11.00 sıralarında, Fatma İlayda Deveci’nin kalmakta olduğu dairenin oturma odasında bulunan gazlı sobayı yaktığı sırada, sobadan sızan gazın alev alması sonucu yangın meydana geldi. 
Polis, yangının itfaiye ekipleri tarafından söndürüldüğü ancak yangın sonucu muhtelif ev eşyalarının zarar gördüğü, evin tüm odalarının ise çıkan dumandan islendiğini kaydetti.
 Soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER