Ülkeden Polisiye haberler

Ülkeden Polisiye haberler
banner32

Yeniboğaziçi’nde sakin 78 yaşındaki Heather Kieler O’Callaghan ile Lefkoşa’da sakin 37 yaşındaki Ojeaga Harrison dün aniden rahatsızlanarak yaşamlarını yitirdiler.
Polis Basın Subaylığı açıklamasına göre dün saat 07:00 sıralarında Yeniboğaziçi’nde sakin Heather Kieler O’Callaghan (K-78) evinde rahatsızlanarak hayatını kaybetti 
Lefkoşa’da sakin Ojeaga Harrison (E-37) ise dün saat 15:30 sıralarında Hamitköy’de  arkadaşına ait evde misafir olarak bulunduğu sırada rahatsızlanarak kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. 

banner69
UYUŞTURUCU TASARRUFU    
Aracıyla, Metehan Kara Giriş Kapısı’ndan KKTC’ye giriş yapan C.A.’nın (E-27) üzerinde ve aracında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince yapılan aramada yaklaşık 2 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde tütün ile karışık uyuşturucu madde olduğuna inanılan bir adet ucu yanık sarma sigara ve içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet metal öğütme aleti bulunarak emare alındı. 
C.A. tutuklandı. 

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER