Ülkeden polisiye haberler

Ülkeden polisiye haberler
banner83
banner80

: Güzelyurt’ta üzerinde uyuşturucu bulunan kişi tutuklandı.

Polis Basın Bültenine göre, trafik ekipleri tarafından kontrol maksadıyla durdurulan araç sürücüsü W.O.O.’nun (E-25) şüpheli hareketleri sonucu üzerinde yapılan aramada yaklaşık bir gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunarak, emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

-Lefkoşa’da hırsızlık

Lefkoşa’da Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir marketten dizüstü bilgisayar ve faresi ile 187 paket sigara ve 675 TL nakit para çalındı. Olay polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen M.G.(E-25) ve M.M.K.(E-21) tutuklandı.

Bahse konu şahısların yapılan ileri sorgulamasında, çaldıkları dizüstü bilgisayar ve faresini J.D.D.F.’ye (E-28) 600TL karşılığında satarak, sahtekarlıkla para temin ettikleri tespit edildi. J.D.D.F. tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

-Geçitkale’de hırsızlık

Geçitkale’de Belediye Sokak üzerinde bulunan bir ikametgahtan toplam 14 bin 300 TL nakit para çalındı. Olay polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen M.Y. (E-30) tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

-Gazimağusa’da hırsızlık

Haziran - temmuz ayları içerisinde, İ.G.’nin (E-29), Gazimağusa’da faaliyet gösteren bir petrol istasyonunda park halinde bulunan 6 tırın mazot tankları içerisinden yaklaşık 860 litre mazotu çaldığı ve başka bir şahsa satarak toplam 7 bin 600 TL parayı sahtekarlıkla temin ettiği tespit edildi. Bahse konu şahıs tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

-Gazimağusa’da yangın

Gazimağusa’da Kaliland bölgesinde bir apartmanın bodrum katındaki dairesinde meydana gelen yangın sonucu, yatak, şilte, perde, halı, dizüstü bilgisayar ve muhtelif evraklar yandı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER