ULUÇAY: 'MECLİS ÇALIŞANLARININ MEMNUNİYETİNİ DAHA ÜST SIRALARA TAŞIMAK İSTİYORUZ'

 Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Meclis Çalışanları Sendikası (MEC- SEN) Başkanı Batu Beyit ve beraberindeki...

ULUÇAY: 'MECLİS ÇALIŞANLARININ MEMNUNİYETİNİ DAHA ÜST SIRALARA TAŞIMAK İSTİYORUZ'
banner83
banner80

 Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Meclis Çalışanları Sendikası (MEC- SEN) Başkanı Batu Beyit ve beraberindeki heyeti kabul etti.


Cumhuriyet Meclisi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, bu ilk kabulünde yaptığı konuşmada, 2005 yılından beri Meclis çatısı altında hizmet veren bir Milletvekili olarak Meclis çalışanlarını yakından tanıdığını, Meclisin verimliliğinin, Meclis çalışanlarının ortaya koyacakları performans ile daha da iyi bir noktaya gelebileceğine inandığını söyledi.

Uluçay, Meclis çalışanlarının memnuniyetini daha üst sıralara taşımak istediklerini, yaşanacak sıkıntıları da el birliği ile çözme niyetinde olduklarını vurguladı.

banner69

BEYİT

MEC-SEN Başkanı Batu Beyit ise, Uluçay’ın Meclisin yapısını ve Meclis çalışanlarının sorunlarını çok iyi bilen bir isim olduğunu, ziyaret vesilesiyle bu sorunları da yeniden gözden geçirme imkanı bulacaklarını ifade etti. Beyit, Uluçay’a başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER