YDP, Cumhurbaşkanı'ndan özür diledi

YDP, Cumhurbaşkanı'ndan özür diledi
banner78

Yeniden Doğuş Partisi, bugün yayınladığı basın açıklamasında eleştirdiği ifadeleri düzleterek Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'dan özür diledi.

banner69
Açıklamada şunlar kaydedildi:

"Bugün Sayın Cumhurbaşkanının Türkiye’deki rejimi eleştirdiğine yönelik bir basın açıklaması yapmıştık. İlgili web sitesindeki kaydı tekrar dinlediğimizde Sayın Cumhurbaşkanın Türkiye’deki sisteme yönelik direk bir eleştirisinin olmadığını. Bu eleştirileri bir gazetecinin yaptığını Sayın Cumhurbaşkanının da kaygılara hak verdiğini tespit ettik. Bu yanlış anlaşılmadan dolayı Sayın Cumhurbaşkanından özür diler, basın bildirimizi geri çektiğimizi bildiririz."

banner79
YORUM EKLE
YORUMLAR
Egemen
Egemen - 1 yıl Önce

Cumhurbaşkanı'nın üstünden siyaset yapma alışkanlığı herkese ciddi şekilde bulaştı..Ama tabii ki bu yaptıklarını zannetmektir başka da bişey değildir..Yalnızca kendi kendilerine tatmin oluyorlar,mutlu oluyorlar..Psikolojik rahatlama!

Kazım Denizci
Kazım Denizci - 1 yıl Önce

Havana bir yanlış yapıyor bu partinin sözcüleri, önce çamur at medyada algı yarat sonra özür dileriz deniyor. Ayıp

Rüşdiye Gökpınar
Rüşdiye Gökpınar - 1 yıl Önce

Gerek UBP gerek YDP her fırsatta CB Mustafa Akıncı ya yükleniyorlar bunu yaparken oy uğruna Türkiye Kıbrıslı kavgası çıkararak oy peşinde koşuyorlar son zamanlarda Türkiyedeki çirkin seviyesiz bölücü iğrenç siyaseti ülkemize getirmeye çalışıyorlar yeter ayıp

Yazıklar Olsun!
Yazıklar Olsun! @Rüşdiye Gökpınar - 1 yıl Önce

Çok güzel izah ettin Rüşdiye Hanım..İşte gerçek olan da budur..Özellikle YDP bunun başını çekiyor,çünkü misyonları budur..Ubp şaşkın tavuk gibi ikinci planda kalıyor..Onların işi -olduğu gibi yalakalık/yavşaklık ve cep doldurma-,bunu hepimiz de gayet iyi biliyoruz..Memleket ve memleketin esas insanları asla ve asla umurlarında değil..Umurlarında olan tek şey; rant,adam kayırma,ganimet,ve rüşvettir...Siyasetin "S" sini bile bilmezler..Bu havuzdan faydalanmak isteyenler de ya bunların partilerinin mensubu yada bunlara oy verenlerdir!

Salih kermeoğlu
Salih kermeoğlu - 1 yıl Önce

Yanlıştan dönmekte bir erdemdir

Mersinli
Mersinli - 1 yıl Önce

Sözde başkan yardımcısı Bülent Kaya'nın yapabileceği ancak bu kadar..Kaş yapayım derken göz çıkardı ,yoldaşlarını da mahcup etti..Siyasi parti olabilmek bunların zannetiği kadar kolay bişey olmasa gerek...!

SIRADAKİ HABER