“Rafadan Tayfa Dehliz Macerası” KKTC genelinde çocuklara gösterilecek

“Rafadan Tayfa Dehliz Macerası” KKTC genelinde çocuklara gösterilecek
banner32
banner78

banner69
“Rafadan Tayfa Dehliz Macerası” 3 gün boyunca KKTC genelinde çocuklara gösterilecek.

TRT Çocuk kanalında yayınlanan “Rafadan Tayfa Dehliz Macerası” bugün Girne Amerikan Üniversitesi Spectrum Ulusal Kongre Merkezi’nde gösterilecek.
Yunus Emre Enstitüsü’nden verilen bilgiye göre, 11.00, 13.00 ve 15.00 saatlerinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek sinema gösterileri için, ekinliğe katılacak çocuklardan “kendi hayalinde iyiliğin tanımını” bir kâğıda çizip yanlarında getirmeleri isteniyor.

Çizilen resimler nisan ayında yapılacak Vakıf/İyilik Haftası kapsamında sergilenecek ve “iyilik ve vakıf çalışmalarında” materyal olarak kullanılacak.
Vakıflar İdaresi ve Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Türkiye Büyükelçiliği, Yunus Emre Enstitüsü, Kızılay Derneği, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, TRT, İSF Studios ve MÜSSED işbirliğindeki etkinlik programına göre 13 Ocak Pazar’a kadar film tüm bölgelerde gösterilecek.

Film gösteriminin ardından Rafadan Tayfa maskotlarının düzenlediği imza etkinliği yer alacak.
Film bugün GAÜ’de, yarın DAÜ Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda 11.00, 13.00 ve 16.00, 13 Ocak Pazar YDÜ AKKM de 11.00, 13.00 ve 15.00 saatlerinde 3 seans olarak gösterilecek.

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
De figür k
De figür k - 2 yıl Önce

Kkdkfkfkgk flgkkg dkfkjgkdkfjg

SIRADAKİ HABER