banner22

Ahmet Kural: "Tedaviye ihtiyacımın olmadığı kesin, Sıla'nın aşkı gerçek değilmiş"

Ahmet Kural: "Tedaviye ihtiyacımın olmadığı kesin, Sıla'nın aşkı gerçek değilmiş"
banner32

Eski sevgilisi Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği suçlamasıyla hakkında dava açılan oyuncu Ahmet Kural, kadına şiddet gibi bir konuyla anılmasından üzgün olduğunu dile getirdi. Kural, "Vicdanım rahat bir şekilde şunu söyleyebilirim; benim tedaviye ihtiyacımın olmadığı kesin. Ve evet onunki gerçekten aşk değilmiş" dedi.

Günaydın'dan Ömer Karahan'a konuşan Ahmet Kural, şimdiye kadar konuşmayacağını söylediğini ancak işin kişisel bir hesaplaşmaya dönmesi üzerine sessizliğinin yanlış anlaşılacağını fark ettiğini belirterek, "Şimdiye kadar çelişkiler dolu saldırgan bir tavır var. Yaşanan bu olaydaki tüm gerçekleri anlatmak istedim" dedi.

Ahmet Kural

"Tokat atan, dayak atan ve öfkesini kontrol edemeyen bir adam profili sunulmaya çalışılıyor" diyen Kural, şunları söyledi:

"Yeniden birlikte olma sürecinde araya insanların girdiği, ısrarcı bir şekilde mesajlar atılan, şarkılar yazılan adam bugün yerden yere vuruluyor. Bu fazlasıyla tutarsız değil mi? İnsanların bilmediği birçok ayrılığımız oldu bizim. Belki de bu son şansımızdı. Ben aşıktım ama bir tek soru işareti vardı aklımda. Yeniden ilişkiye başlamadan önce de açık açık 'Benden sonra olan beni ilgilendirmez ama varsa böyle bir ilişkin, başlamayalım' diye sordum. 'Hayır' cevabını alınca, çok mutlu oldum. Çünkü bana göre yeniden başlayacak aşk, yalansız ve riyasız olmalıydı. Ben de ciddi düşünüyordum. Ailemle tanıştırdığım, evlenmek için plan yaptığım bir insana güvendim. İki zaman aralığında söylediklerine ve yaptıklarına bakıyorum. Vicdanım rahat bir şekilde şunu söyleyebilirim; benim tedaviye ihtiyacımın olmadığı kesin. Ve evet, onunki gerçekten aşk değilmiş."

'BİRÇOK ÇİFTİN YAŞADIĞI TÜRDEN SERT BİR TARTIŞMA YAŞANDI'

Sıla'nın her şeyi iddia ettiğini ancak tartışmanın neden çıktığını söylemediğini ifade eden Kural, kendisinin bir anda hiddetlendiği ve güzel güzel konuşurken öfkesini kaybetmiş gibi sunulduğunu aktardı.

Sıla Gençoğlu

Kural sözlerini şöyle sürdürdü: "O mutfakta laf lafı açtı ve konu, ayrıldığımız döneme geldi. Evet, güzel güzel konuşuyorduk. Ben aile kurmak istediğimi, hatta biraz önce de anne-babamın yanından geldiğimizi söyledim. Birkaç kere sorduğumda farklı cevaplar verdiği için yine sordum, ‘Ayrıldıktan sonra bu kişiyle bir ilişkin oldu mu?' diye. Bana ‘Evet, canını acıtmak için oldu' dedi. O öfke diye anlatılan şey aslında hayatım boyunca uğradığım en büyük hayal kırıklıklarından ve acılardan biriydi. Güvendiğin ve aşık olduğun kişinin seni gerçekten sevmediğini anladığım andı. Öncesi var mıydı, yok muydu sorgulamadım bile. Esas konu; bana deliler gibi aşık olduğunu söyleyen bir insanın, ayrılır ayrılmaz başka bir ilişkiye başlaması ve yeniden bir araya gelmeye başladığımızda bunu bilerek saklamasıydı. İnandığım aşkın karşılığının olmadığını anladım. Sonrasında ondan evden gitmesini istedim. Karşılıklı bir münakaşa yaşadık. Gerçekten birçok çiftin yaşadığı türden sert bir tartışma…"

Darp iddiasını bir kez daha reddeden Kural, kadına şiddet gibi bir konuyla anılmasından üzgün olduğunu söyledi. Kural, "Haksızlığa uğrayan bir insanın hukuki sesi olmak için, kendisinin sözleri yetmez, gerçeklerin bilimsel olarak gün yüzüne çıkarılması gerekiyor" dedi.

banner33
YORUM EKLE
banner38
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49