Bülent Ersoy için corona virüs iddiası

Bülent Ersoy için corona virüs iddiası
banner32

Usta sanatçı Bülent Ersoy, corona virüse yakalandığı iddialarına belgeyle yanıt verdi

Usta sanatçı Bülent Ersoy, yaz başından bu yana jüri üyeliği yaptığı Kuaförüm Sensin'den ayrıldığını duyurdu. Ayrılık açıklamasının ardından Diva'nın corona virüse yakalandığı, bu nedenle programdan ayrıldığı iddia edildi. Bu iddialara sessiz kalmayan Ersoy, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Bülent Ersoy; jüri koltuğunda Işıl Rençber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter'in yer aldığı Kuaförüm Sensin'den ayrılık kararı aldı.

banner69
Kararın nedeni olarak Bülent Ersoy'un korona virüsü yakalanması gösterildi. İddialar ardından iddialara ve ayrılık kararına açıklama geldi.

Bu haberlerin üzerine Ersoy, sağlık raporunu ve sözleşmesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Diva, "Bugün bazı basın müntesibi muhterem arkadaşlarımın hadiseleri çarpıtarak ; aslıyla müsemma olmayan bir sunumla siz muhterem takipçilerimi yanlış bilgilerle mücehhez bilgilendirmeye çalışmaları üzerine ; gördüğüm lüzum üzerine sağlıklı,sarih ,net ve belgelerle tescilli bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Buyrun belgesi" dedi.

Üç aylık sözleşme imzaladığını ve verilen süre dolduğu için ayrılma kararını aldığı Diva, "Bu arada sağlığım hakkında da yapılan spekülasyonlara yine bu belge ile cevap veriyorum.Bu asılsız haberleri yapıp tüm efkârı umumiyeyi yanıltma pozisyonu sergileyen bu basın müntesibi arkadaşlarımız umarım bir nebze aile terbiyeleri varsa utanırlar" diye konuştu.

Bülent Ersoy'un, üç aylık proje için programın yapımcısıyla 3 milyon 750 bin TL'ye anlaştığı iddia edilmişt

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER