banner22

Ece Erken, evli olan sevgilisinin ve karısının arabalarının aynalarını kırdı

Ece Erken, evli olan sevgilisinin ve karısının arabalarının aynalarını kırdı
banner32

Ece Erken, evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medya hesabından gece saatlerinde Erken'in evlerine gelerek arabalarının aynalarını kırdığı anların videosunu paylaşarak şikayetçi olduğunu söyledi.

EVLİ BİRİYLE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI

Türkiye de bir televizyon programında sunuculuk yapan Ece Erken'in Fikret Orman'ın başkanlık döneminde Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla aşk yaşadığı ortaya çıktı. Canlı yayında aşkını itiraf eden Erken, "Gizli saklı bir şey yaşamıyoruz, her şey ortada" demişti.

Uzun bir süredir Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Ece Erken, avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. İlişkisini canlı yayında itiraf eden Ece Erken'in hakkında gündemi sarsacak bir video ortaya çıktı.

GECE YARISI EVLİ OLAN SEVGİLİSİNİN EVİNE GELDİ

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 15 yıldır evli olduğu ve iki çocuğunun annesi olan Benan Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medya hesabından Ece Erken hakkında tedbir kararı aldığını duyurdu ve bir de bir video paylaştı. Erken'in evlerine gelerek arabalarının aynalarını kırdığını söyleyen Mahmutyazıcıoğlu paylaşımında şunları söyledi: "Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım... Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları... Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER