banner22

Ekrem İmamoğlu'na destek olduğu için eleştirilen Gökhan Özoğuz, kendisini savundu

Ekrem İmamoğlu'na destek olduğu için eleştirilen Gökhan Özoğuz, kendisini savundu
banner30

Türkiye İstanbul seçiminin iptal edilmesinin ardından 'Her şey çok güzel olacak' paylaşımı yaptığı için tepki çeken şarkıcı Gökhan Özoğuz, gelen eleştirilere sosyal medya hesabından cevap verdi.

Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul seçimlerinin yenilenmesi yönünde karar almasının ardından Ekrem İmamoğlu'nun çağrısıyla 'Her şey çok güzel olacak' paylaşımı yaptı. Paylaşımından dolayı eleştirilen şarkıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gelen tepkilere yanıt verdi.

"BİZ PARTİ ÇIĞIRTKANLIĞI YAPMAYIZ"

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 'Her şey güzel olacak' isimli şarkılarını 2000 yılında yazdıklarını söyleyen Özoğuz, şu ifadeleri kullandı: "Bir çocuk bu söz ile Ekrem Bey'e destek olmasından sonra motoları haline gelmiştir. Biz konserlerimizde 19 senedir hep bir ağızdan söyleriz. Biz parti çığırtkanlığı yapmayız. Her dönem her şeyin güzel olmasını isteriz."

"BU GECE GÜNEŞ VARDI GÖKYÜZÜNDE"

Gökhan Özoğuz, "Her şey güzel olacak" şarkısının yüzlerce kişiyle birlikte söylendiği konser anını paylaşarak Ekrem İmamoğlu'na destek vermişti. Özoğuz, konserdeki anları Instagram hesabından "Bu gece güneş vardı gökyüzünde" ifadeleriyle paylaşmıştı.

Haber Yayın T

YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner24

banner25