banner22

Gül Sunal, eşi Kemal Sunal'ın ölüm yıl dönümünde yaptığı paylaşımla duygulandırdı

Gül Sunal, eşi Kemal Sunal'ın ölüm yıl dönümünde yaptığı paylaşımla duygulandırdı
banner32

Gül Sunal, Türk sinemasının komedi ustası eşi Kemal Sunal'ın vefatının 19'uncu yıl dönümünde yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

Türk sinemasının komedi ustası Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, efsane oyuncunun 19'uncu ölüm yıl dönümünde sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Sunal'ın "Acım hala taptaze" paylaşımına başta çocukları Ezo Sunal ve Ali Sunal olmak üzere pek çok yorum geldi.

"FOTOĞRAFI 19 YILDIR CÜZDANIMDA"

Kemal Sunal'ın cenaze töreninde yakalara takılan fotoğrafı paylaşan Gül Sunal, "Bu fotoğrafı 19 yıl önce 3 Temmuzda yakama iğnelediler... Fotoğraf o günden beri cüzdanımda. Biraz eskidi rengi soldu ama acı hala taptaze yepyeni..." dedi.

PAYLAŞIMLARI YÜREK BURKTU

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, annesinin paylaşımını kendi Instagramhesabından yayınlayarak "Seni seviyorum babam" notunu yazdı. Sunal'ın kızı Ezo Sunal ise "Babamın ölümsüzlüğü bulduğu gün bugün. 19 yıl sonra 3 yaşında hayranları varsa bunun başka açıklaması olamaz. O ölümsüz... DM kutumu dolduran tüm güzel insanlara ayrıca teşekkürler, biz de kocaman bir aileyiz babamın sayesinde." dedi.

HAYRANLARI YORUM YAĞDIRDI

Kemal Sunal'ın hayranları Gül Sunal'ın yaptığı paylaşıma kısa sürede binlerce yorum yaparak Sunal'ın ölüm günü yaşadıkları acıyı anlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER