Mehmet Ali Erbil'in kızlarından duygusal paylaşım

Mehmet Ali Erbil'in kızlarından duygusal paylaşım
banner83
banner80

Bir aydır yoğun bakımda olan şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızları Yasmin Erbil ve Sezin Erbil, sosyal medya hesaplarından duygusal paylaşımlar yaptı

Mehmet Ali Erbil, bir ay önce evinde düşerek yaralanmış ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil'in, tedavisi sırasında eski hastalığı da nüksetmişti. Uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören şovmenin kızları Sezin ve Yasmin Erbil, sosyal medya hesaplarından duygusal paylaşımlar yaptı.

"AVAZIN ÇIKTIĞI KADAR SUSARAK AĞLADIN MI?

Mehmet Ali Erbil'in kızları Sezin ve Yasmin Erbil, bir an önce babalarının iyileşmesini beklerken, duygularını sosyal medya hesaplarından ifade etti.

Sezin Erbil, yaptığı paylaşıma "Sen hiç avazın çıktığı kadar susarak ağladın mı?" notunu düştü.

"YER GÖK DUA"

Yasmin Erbil ise "Yer gök dua" mesajını yayınladı.

"CAN SIKICI BİR HABER VERİYORUM...''

Yoğun bakımda tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada "Can sıkıcı bir haber veriyorum. Geçen hafta solunum cihazından ayrıldığı haberini vermiştik, bu haberi biraz bekleyip verdik sizlere çünkü yoğun bakımda sürpriz gelişmeler olabilir diye.

4 gün kendi solunumu ile kalabilmesi bizi çok sevindirmişti sizleri de tabi. Ancak dün akşam durum tamamen tersine döndü ve solunumu bozuldu ve cihaza bağlandı. Yine beklemedeyiz, inşallah bu kadar ağır olaylara vücudu direnç gösterir. Dualarımız güzel dileklerimiz onunla." ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER