banner22

Özcan Deniz'in Kıbrıs'ta 3 günlük tatil için istekleri pes dedirtti!

Özcan Deniz'in Kıbrıs'ta 3 günlük tatil için istekleri pes dedirtti!
banner32

29 Haziran'da KKTC'de konser verecek olan Özcan Deniz, ailesiyle de adada tatil yapacak. Oğlunun 4 bakıcısını da tatile götürecek olan sanatçı, adaya çıkarma yapacak.

Yıllar sonra KKTC'desahne alacak olan Özcan Deniz, istekleriyle şaşırttı. 29 Haziran'da konser verecek olan ünlü sanatçı; eşi Feyza Deniz, bir yaşındaki oğlu Kuzey ve annesini de yanında götürecek. Ünlü şarkıcı için 300 metrekarelik panoramik deniz manzaralı kral dairesi tahsis edildi. Ailesi ve oğlunun 4 bakıcısıyla konserden üç gün önceden KKTC'de tatil yapacak olan Deniz'in istek listesinde 6 suit oda ile 3 vito araç da var.

KATI KAPATTIRDI

Özcan Deniz hayranlarının sanatçıyla aynı katta konaklamak istemesi üzerine otel yönetimi, Özcan Deniz'in bulunduğu kattaki 16 odayı kapattı. Şarkıcının güvenliği için de 3 gün boyunca odasının kapısında özel korumalar nöbet tutacak. Ailesinin yanı sıra tatile oğlunun 4 bakıcısını da götürecek olan Özcan Deniz, her bir bakıcı için ayrı ayrı odalar tahsis edilmesini istedi. Şarkıcı, üç günlük tatilde kendisi ve ailesi için özel menü hazırlanmasını arzu etti. Tamamen organik beslenen Feyza Deniz için günler öncesinden menü hazırlığına başlandı.

Özcan Deniz'in 3 günlük tatil için istekleri pes dedirtti!

KAYNAK:TÜRKİYE BASINI

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 12:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih kermeoğlu
Salih kermeoğlu - 1 yıl Önce

Adam yüzümüze bakarak açıkça alay eder

Hasan Yaşlıhan
Hasan Yaşlıhan - 1 yıl Önce

Görgüsüz kıro adam oldu

Leman Cankat
Leman Cankat - 1 yıl Önce

Onu siz delirttiniz

Konce
Konce - 1 yıl Önce

Dinlemeyin be bu görgüsüzü

Nurgül
Nurgül - 1 yıl Önce

Bu adam bunları kendimi ödüyor. Ödüyorsa ne kadar kazanacak ki bunları ödesinde cebindede kalması lazım tabii aklım almıyor bir sanatçıların de futbolcuların aldığı paralar aklım almıyor

Ayşegül Garabli
Ayşegül Garabli - 1 yıl Önce

Aydın'ın Tellidede mahallesinde sokak düğünlerinde şarkı söylediği günleri ne çabuk unutmuş. Ben geçmişini çok iyi biliyorum. Kendisi de unutmasa iyi olacak. Ne demiş atalarımız? "Ne oldum dememeli ne olacam demeli" :)

Bekir karadogan
Bekir karadogan - 1 yıl Önce

GORGUSUZ.ISRAF VE GOSTERIS BUDALASI.SENIN SANATCILIGINI SILEYIM.

SIRADAKİ HABER