banner22

Şeyma Şubaşı'ndan duygusal paylaşım: Ağlamamak için kendimi zor tuttum

Şeyma Şubaşı'ndan duygusal paylaşım: Ağlamamak için kendimi zor tuttum
banner32

Acun Ilıcalı ile olan evliliğini bitiren Şeyma Subaşı, bu ayrılıktan sadece birkaç ay sonra kitap yazacağını açıklamış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Şeyma Subaşı, son paylaşımında yeni kitabından ilk kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.

Acun Ilıcalı ile olan evliliğini bitiren Şeyma Subaşı bu ayrılıktan sadece birkaç ay sonra kitap yazacağını açıklamış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Acun Ilıcalı ile evliliğini bitirmesinin ardından yaptığı her paylaşımla olay olan Şeyma Subaşı, son paylaşımında yeni kitabından ilk kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.

"AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTTUM"

Evliliği süresi içerisinde Bebek'te sağlıklı ürünler satan bir mekan açan Şeyma Subaşı, bir yandan bu mekanda patronluk yaparken bir yandan da kitap yazma işine girdi. Geride bıraktığımız şubat ayında sosyal medya hesabından kitap yazma hazırlığında olduğunun müjdesini veren Subaşı, hesabından yaptığı son paylaşımda farklı bir heyecanını paylaştı. Paylaştığı fotoğrafta kitabının taslağını elinde tuttuğu görülen Subaşı bu kareyi "Çıkacak kitabımın ilk sayfalarını okuyorum da… Melisa'nın yanında ağlamamak için kendimi zor tuttum desem…" notuyla paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER