YARDIMA MUHTAÇ ÇOCUKLAR YARARINA TEK YÜREK OLDULAR....

Kıbrıs Dost Eli Yardımlaşma ve Dayanışma Grubu ve KKTC Umut Derneği ile işbirliği içerisinde geçen akşam Boğaz Restorant'ta gerçekleşen ve...

YARDIMA MUHTAÇ ÇOCUKLAR YARARINA TEK YÜREK OLDULAR....
banner32

Kıbrıs Dost Eli Yardımlaşma ve Dayanışma Grubu ve KKTC Umut Derneği ile işbirliği içerisinde geçen akşam Boğaz Restorant'ta gerçekleşen ve birçok sanatçımızın da birleştiği bu gecede tüm katılan sanatçı ve misafirler çocuklar için tek yürek oldu. 

banner69
Kıbrıs Dost Eli Yardımlaşma ve Dayanışma Grubu ve KKTC Umut Derneği'nin destekleriyle gerçekleşen etkinlikte geceden konuşma yapan KKTC Umut Derneği Başkanı Özlem Dinçoğlu, gecede  elde edilen gelir ile yardıma muhtaç ve  dar gelirli ailelerin çocuklarına kıyafet, süt, bez, gıda gibi her türlü malzeme ihtiyacı giderileceğini söyledi ve İhtiyaçlı çocuklara yardımda bulunmak isteyen herkese çağrı yaptı. 

Dayanışma gecesinde Mazlum & Hüseyin ikilisi, Murat Renkli, Ali Gümüşay, Eylem Afşaroğlu ve Ajda Yardımcı birbirinden güzel şarkıları ile misafirlere unutulmaz anlar yaşattılar. Geceye dansıyla renk katan Oryantal Özlem Sultan da izleyicilerden tam not aldı. Gecenin sunuculuğunu yapan Arun Acumsal da sunumuyla herkesi kendine hayran bıraktı.  

Gecenin sonunda  tüm sanatçılar ve gelen konuklar hep bir ağızdan şarkılar söyleyerek çocuklar için herşeye varız dediler...

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER