banner22

Game Of Thrones’ta Arya Stark’ın bekaretini kaybetme sahnesi tepki çekti

Game Of Thrones’ta Arya Stark’ın bekaretini kaybetme sahnesi tepki çekti
banner32

Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones’un 8. sezon 2’inci bölümünde Arya Stark karakterinin ilk kez çıplak göründüğü bekaretini kaybetme sahnesi seyircilerin tepkisini çekti.

 

Yayınlanan son sezonuyla tüm dünyayı uykusuz bırakan fenomen dizi Game of Thrones’un 8. sezon 2’inci bölümünde Maisie Williams’ın canlandırdığı Arya Stark karakterinin bekaretini kaybetme sahnesi, seyircilerden tepki topladı.

SOYUNDUĞU SAHNE ÇOK KONUŞULDU

Dizinin 21 Nisan’da yayınlanan yeni bölümünde Arya’nın soyunduğu sahne seyircilerin en çok konuştuğu sahne oldu. Arya ve Robert Baratheon’un oğlu Gendry flört etmeye başladı. Bu yakınlaşma, Winterfell ile Kuzey Kralı’nın savaşa hazırlanma anına denk geldi. Gendry, Arya’ya eski sevgilileri hakkında soru sorduğunda, Arya bakire olduğunu söyleyerek, “Biraz sonra öleceğiz. Ölmeden önce bunun nasıl bir şey olduğunu bilmek istiyorum” dedi.

İLK KEZ ÇIPLAK GÖRÜNDÜĞÜ SAHNE TEPKİ ÇEKTİ

White Walker’lar Winterfell’e ulaşmadan hemen önce Arya’nın amacına ulaştığı anlaşıldı. Arya’nın ilk kez çıplak göründüğü sevişme sahnesi, seyircilerin sosyal medya üzerinden eleştirel yorumlar yapmalarına yol açtı; seyirciler, sahneden duydukları rahatsızlığı dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER