AKACAN HOLDİNG VETERAN ERKEKLER M4 JUDO TAKIMI 2018 TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Veteranlar Türkiye Şampiyonası  06 Mayıs 2018 Tarihinde Ankara’ Da İsmet Iraz Taekwando Salonunda YapıldıAkacan Holding M4 Judo...

AKACAN HOLDİNG VETERAN ERKEKLER M4 JUDO TAKIMI 2018 TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU
banner32

Veteranlar Türkiye Şampiyonası  06 Mayıs 2018 Tarihinde Ankara’ Da İsmet Iraz Taekwando Salonunda Yapıldı

Akacan Holding M4 Judo Takımı, Takımlar Türkiye Şampiyonu Oldu

Ankara’nın ev sahipliği yaptığı Veteranlar Türkiye Şampiyonasında Akacan Holding’in sponsorluğunu yaptığı M4 Judo Takımı, Takımlar Türkiye şampiyonu oldu.

Takım kaptanı ve aynı zamanda Akacan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Davut Kader Ersoy’un yaptığı açıklamada “ KKTC ve AKACAN HOLDİNG adına alınan bu kupayı KKTC’ye götürmekten ve bu yıl Dünya ve Avrupa şampiyonalarına katılacak olan tüm mili takım arkadaşlarımın da Akacan Holding / KKTC adına yarışmasında büyük mutluluk duyuyorum” şeklinde konuştu.

Bireysel Erkekler M4 100 Kg Da  Yarışan Milli Judocu Davut Kader Ersoy 10. Yılında da Yenilmezliğini Koruyarak Şampiyon Oldu

İki etapta gerçekleşen yarışmanın ilk etabında bireysel erkekler M4 grubunda  100 kilo da  olan Davut Kader Ersoy Şampiyon oldu.

İkinci etapta ise Türkiye Şampiyonasında Akacan Holding M4 takımlar Türkiye şampiyonu oldu.

Dünya ve Avrupa Şampiyonalarına Katılacaklar

Akacan Holding Veteran Erkekler M4 Judo Takımı 2018’ de Dünya ve Avrupa şampiyonalarında Türkiye temsil edip, Akacan Holding / KKTC adına katılacaklar.

Uzun yıllardan bu yana judo sporu ile ilgilenen Ordu Judo İhtisas Kulübü sporcusu Davut Kader Ersoy, Ankara’da yapılan Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonası’na katılarak yine şampiyon olmanın mutluluğunu yaşıyor. Tüm müsabakaları kazanan Ersoy, kazandığı kupayı Akacan Holding’e getirdi.

“Veteran İşadamlarının Spor Etkinliklerinin Devam Etmesi İçin  Onlara Desteğim Sonsuz”

Veteran Erkeklerde 10 yıldır yenilgisiz şampiyon olan Davut Kader Ersoy,  Veteran diye adlandırılan 30 yaş üstü kişilerin özellikle genç sporculardan daha fazla olduğunu, ülkemizde kendisi gibi veteran işadamlarının spor ve sanatsal etkinliklerinin devam etmesi açısından her zaman onlara destek çıkacağını ve  elinden geleni yapacağını belirtti.

Milli sporcu şampiyonluk sevincini aynı zamanda da sosyal medyadan paylaşarak, “Büyük Ustaların Büyük Sponsoru Liderimiz Sayın Bulut Akacan ve eşi Sayın Sedef Akacan’a kupamızı götürmek için mutlulukla KKTC uçağına yol alıyoruz...” dedi.

Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan, Türkiye Master Erkekler Judo takımın sporcularını tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER