banner22

Ares’ten Cem Dağdelen ve Hüseyin Arhan mücadele edecek

Ares’ten Cem Dağdelen ve Hüseyin Arhan mücadele edecek
banner32

Ülkemizin Ironman sporcularını bünyesinde bulunduran ve yüzme-bisiklet-koşu parkurlarının ardı ardına geçildiği triatlon branşında ülkemizde ve Türkiye’de şampiyon sporcuları olan Ares Spor Kulübü 2 sporcusu ile İrlanda’da düzenlenecek Ironman şampiyonasına katılıyor.

Dünyanın en zorlu ve dayanıklılık isteyen yarışı olan Ironman’de sporcular ilk olarak 3.8 kilometre yüzüp sonra 180 kilometre bisiklet sürüyor ve hemen ardından ise 42.2 kilometre koşarak finişe en hızlı şekilde ulaşmaya çalışıyor.

Triatlon branşının en uzun mesafe yarışı olan Ironman bu yıl ilk kez İrlanda’da düzenlenecek ve Pazar günü gerçekleşecek Ironman İrlanda yarışında Ares’ten Cem Dağdelen ve Hüseyin Arhan mücadele edecek.

ZORLU HAVA ŞARTLARI

Ares’in ve ülkemizin en çok Ironman bitiren sporcusu Cem Dağdelen İrlanda’da 13’üncü Ironman zaferine ulaşmaya çalışacak. Hüseyin Arhan ise 4’üncü kez Ironman olmak hedefinde. İrlanda’da ortalama 13 derece hava sıcaklığında ve yaklaşık 12 derece su sıcaklığında mücadele edecek sporcular ilk kez bu kadar soğuk şartta Ironman yapmayı deneyecekler.

banner33
YORUM EKLE
banner38
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49

banner51