banner22

Daireler, Hasan Ramadan Cemil için sahada

Daireler, Hasan Ramadan Cemil için sahada
banner32

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası görkemli bir açılış ile başladı. Turnuvanın açılışında Ramadan Cemil İşletmeleri Direktörü Işın Ramadan Cemil ile birlikte Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Başbakan Ersin Tatar, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, Tarım ve Doğan Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Milletvekilleri Hasan Büyükoğlu, Mesut Genç ve Erhan Arıklı ile birlikte çok sayıda katılımcı yer aldı. Turnuvanın başlama vuruşunu Başbakan Ersin Tatar yaparken ilk golü Milletvekili Hasan Büyükoğlu attı.

KKTC’deki Bakanlıklar ve Devlet Daireleri’nin katılımı ile her yıl geleneksel olarak düzenlenen halı saha futbol turnuvası dün (2 Eylül Pazartesi) başladı. Bu yıl da Hasan Ramadan Cemil anısına gerçekleşen turnuvanın 9’uncusu Gönyeli Halı Sahası’nda görkemli bir açılış sonrası start aldı.
Ramadan Cemil İşletmeleri Direktörü Işın Ramadan Cemil’in de yer aldığı açılış gecesinde Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Başbakan Ersin Tatar, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, Tarım ve Doğan Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Milletvekilleri Hasan Büyükoğlu, Mesut Genç ve Erhan Arıklı ile birlikte çok sayıda katılımcı yer aldı.

BAŞLANGIÇ TATAR’DAN İLK GOL BÜYÜKOĞLU’NDAN
İbrahim Özsoy tarafından organize edilen geleneksel turnuvanın açılış maçı KKTC Meclisi ve Tarım ve Doğan Kaynaklar Bakanlığı arasında oynandı. Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvasının başlama vuruşunu Başbakan Ersin Tatar yaparken ilk golü Milletvekili Hasan Büyükoğlu attı
Turnuvanın ilk gecesinde oynanan maçlara yoğun ilgi gösterilirken ilk gün maçlarını emekli hakemlerden deneyimli isim Mehmet Malek yönetti.

MAÇ SONUÇLARI VE PROGRAM ŞÖYLE:
B GRUBU
KKTC Meclis-Tarım Bakanlığı: 5-8
Din İşleri Dairesi-Sayıştay: 5-3
Merkezi Cezaevi-Telefon Dairesi: 8-1
Turizm ve Çevre Bakanlığı- BAY

BUGÜN (3 Eylül Salı)
A GRUBU
Saat 20.00: KIBTEK-İhtiyat Sandığı Dairesi
Saat 21.00: Devlet Hastanesi-Gelir ve Vergi Dairesi
Saat 22.00: Polis Genel Müdürlüğü-Devlet Piyangosu

5 Eylül Perşembe
B Grubu
Saat 20.00: Sayıştay - Merkezi Cezaevi
Saat 21.00: Telefon Dairesi - KKTC Meclis
Saat 22.00: Turizm ve Çevre Bk. - Din İşleri Dairesi
Tarım Bakanlığı - BAY

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER