Haftanın hakemleri açıklandı

Haftanın hakemleri açıklandı

K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, BTM 1.Lig, U21 Süper Lig, U21 1.Lig ve U17 Ligi’nde haftanın programı belli oldu.

 

K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.12.2018
18:30
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YENİCAMİ AK
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) TURGAY MİSK
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) HAKAN ÜNAL
28.12.2018
18:30
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
Detaylar
ÇETİNKAYA TSK (H) FEHİM DAYI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) KEREM ERAN
28.12.2018
18:30
GÜZELYURT ÜNER BERKALP STADYUMU BAF ÜLKÜ YURDU
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) ZEKAİ TÖRE
29.12.2018
14:00
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ALİ KARAHASAN
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) TURGAY MİSK
29.12.2018
14:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) EMİNE YARKIN
(D) OSMAN KÜÇÜK
29.12.2018
14:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GİRNE HALK EVİ
Detaylar
BİNATLI YSK (H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) FEHİM DAYI
29.12.2018
14:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK
Detaylar
LEFKE TSK (H) ALİ ÖZER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) CEMAL SARI
(D) SERHAN ŞİMŞEK
29.12.2018
14:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK
Detaylar
GÖNYELİ SK (H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) FERHAT TUNA
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ

K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.12.2018
14:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK
Detaylar
YENİBOĞAZİÇİ DSK (H) MEHMET SEZENER
(Y) MURAT İZCİ
(Y) MESUT BOZLAR
(D) HÜSEYİN SAÇAR
29.12.2018
14:00
BOSTANCI TAHSİN MERTEKÇİ STADI YALOVA SK
Detaylar
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) KEREM ERAN
(Y) İSMAİL ERCAN
(Y) OLGUN CANİK
(D) AHMET GENÇ
29.12.2018
14:00
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK
Detaylar
ÇANAKKALE TSK (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) HALİL ATLAR
29.12.2018
14:00
AKOVA ERAY VUDALI STADI AKOVA VUDA TÇB
Detaylar
DOĞANCI SK (H) ZEKAİ TÖRE
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) RECEP YAMUK
(D) MEHMET VOLKAN ÇELİK
29.12.2018
14:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK
Detaylar
MARAŞ GSK (H) SERKAN DURMAZ
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) ÖMER BOR
29.12.2018
14:00
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR SAHASI KARŞIYAKA ASK
Detaylar
MORMENEKŞE GB (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) CEMAL SAKALLI 
(D) SAMİ ÖZENTÜRK
29.12.2018
14:00
TURUNÇLU HASAN BARDAKKO STADI MESARYA SK
Detaylar
DÜZKAYA KOSK (H) HAKAN ÜNAL
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) MEHMET KAZIM ÜNAL
29.12.2018
14:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
Detaylar
HAMİTKÖY ŞHSK (H) EVREN KARADEMİR
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) SERTAN ALKIN
(D) SERKAN BAŞKAYA

U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.12.2018
11:00
GÖÇMENKÖY ANTRENMAN SAHASI YENİCAMİ AK
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) EREN ERDOĞAN
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
29.12.2018
11:00
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) MEHMET SUNGUR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
29.12.2018
11:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) HÜSEYİN BAZ
(Y) İRFAN ALICI
(Y) BERKAY ÖRNEK
29.12.2018
11:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
Detaylar
ÇETİNKAYA TSK (H) BERK BAĞRIKARA
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
29.12.2018
11:00
GİRNE PIA BELLA SAHASI GİRNE HALK EVİ
Detaylar
BİNATLI YSK (H) ARİF MALEK
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
29.12.2018
11:00
CİHANGİR ANTRENMAN SAHASI CİHANGİR GSK
Detaylar
LEFKE TSK (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ILGAZ KAPTAN
(Y) MAZLUM KARABOĞA
29.12.2018
11:00
LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK
Detaylar
GÖNYELİ SK (H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
29.12.2018
11:00
GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ALPAY VOLKAN ANT. SAHASI BAF ÜLKÜ YURDU
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) BATUHAN TAYSEN
(Y) ADEM FİDAN
(Y) HASAN ABAY

U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.12.2018
11:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK
Detaylar
YENİBOĞAZİÇİ DSK (H) MESUT BOZLAR
(Y) MURAT İZCİ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
29.12.2018
11:00
BOSTANCI TAHSİN MERTEKÇİ STADI YALOVA SK
Detaylar
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) AHMET GENÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) AKAR KOÇ
29.12.2018
11:00
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK
Detaylar
ÇANAKKALE TSK (H) HALİL ATLAR
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) MUSTAFA ÖZBİLGEHAN
29.12.2018
11:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK
Detaylar
MARAŞ GSK (H) ÖMER BOR
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) CEMRE MALEK
29.12.2018
11:00
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR SAHASI KARŞIYAKA ASK
Detaylar
MORMENEKŞE GB (H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) CEMAL SAKALLI 
29.12.2018
11:00
TURUNÇLU HASAN BARDAKKO STADI MESARYA SK
Detaylar
DÜZKAYA KOSK (H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
29.12.2018
11:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
Detaylar
HAMİTKÖY ŞHSK (H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) RÜYA SAKALLI

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.12.2018
14:00
MEHMETÇİK STADI MEHMETÇİK TÇB
Detaylar
GÖRNEÇ KSK (H) ÖMER DOĞRU
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) MERT ERCAN BULUT
30.12.2018
11:00
TATLISU RAUF RAİF DENKTAŞ STADI (SENTETİK) GEÇİTKALE GSK
Detaylar
TÜRKMENKÖY ASK (H) İSMAİL ERCAN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
30.12.2018
14:00
DİPKARPAZ SAHASI DİPKARPAZ TSK
Detaylar
DÖRTYOL SK (H) ALİ KARAHASAN
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) RECEP YAMUK
30.12.2018
11:00
SERDARLI 14 AĞUSTOS SAHASI SERDARLI GB
Detaylar
GAZİKÖY SK (H) OLGUN CANİK
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.12.2018
11:00
BEYLERBEYİ DR. ALİ ÖZSOY STADI TATLISU HOSK
Detaylar
ZÜMRÜTKÖY SK (H) NECMİ BULUT
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) CEMAL SARI
30.12.2018
11:00
LEFKOŞA ORTAKÖY SAHASI ORTAKÖY SK
Detaylar
AYDINKÖY MSK (H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
30.12.2018
11:00
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR SAHASI YILMAZKÖY SK
Detaylar
DENİZLİ SK (H) MUSTAFA TORUN
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
30.12.2018
11:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI KARAOĞLANOĞLU SB
Detaylar
LAPTA TBSK (H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) EREN ERDOĞAN

KTFF U17 Ligi

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.12.2018
11:00
GÖÇMENKÖY ANTRENMAN SAHASI GÖNYELİ SK
Detaylar
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) AHMET GENÇ
(Y) HALİL ATLAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
30.12.2018
11:00
LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI ÇETİNKAYA TSK
Detaylar
BİNATLI YSK (H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
30.12.2018
11:00
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI DÜZKAYA KOSK
Detaylar
YENİCAMİ AK (H) MURAT İZCİ
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
30.12.2018
14:00
GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ALPAY VOLKAN ANT. SAHASI BAF ÜLKÜ YURDU
Detaylar
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK (H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) HASAN ABAY
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER