Hüsrev Çağın anısına yarıştılar

Hüsrev Çağın anısına yarıştılar
banner80

Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Hüsrev Çağın Karate Budo (Serbest Müsabaka ) Müsabakaları dün akşam (Çarşamba) Girne'de Avrasya Taek Wondo Merkezi’nde yapıldı.

Federasyonun kurucularından olan Hüsrev Çağın anısına düzenelnen müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini Federasyon başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken , Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler ve Federasyon, Bölge ile Namzet hakemleri yönettiler.

SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Ana Tüysüz 3.Didem Yener

2.Kategori: 1.Zeynep Keskin 2.İrina Dergaus 3.Selin Kara

3.Kategori: 1.Hande Erşahinoğlu 2.Almira Keşkek 3.Tuba Şenel

4.Kategori: 1.Deniz Tunçbilek 2.Karmen Küçük 3.Gülcan Abdullah

5.Kategori: 1.Özkay Ramiz 2.Ramadan Alaçam 3.Taner Kara

6.Kategori: 1.Arda Akın Altuntaş 2.Yunus AElaçam 3.Bahadır Boz

7.Kategori: 1.Yusuf Seyhan Şen 2.Yaman D. Durmaz 3.Zeynel Yıldırım

8.Kategori: 1.Kerim Karpuz 2.Nurzhan Nurlanuly 3.Mahmut Colayır

9.Kategori: 1.Ahmet Faruk Kocabaş 2.Arda Özalemdar

10.Kategori: 1.Saadet Koç 2.Maxim Sopiluk

11.Kategori: 1.Stefania Gukovskaya 2.Sam Norozi

banner69
12.Kategori: 1.Alex Tüysüz 2.Hisa Gugkaeva

Ligde 6. Hafta oynandı

Öte yandan 10 Takımlı Taekwondo liginin ikinici hafta Müsabakaları da dün akşam yapıldı

6. hafta müsabakaları sonunda Türk Ocağı Girne Halk Evi’ni; Lefke de Mağusa Bölge Kulübünü 2-1 yenerken Girne Taekwondo Kulübü Girne Bölge kulübünü 3-1 Mağusa SAM Güzelyurt Taekwondo Kulübü’nü 2-0 mağlup etti.

Doğan Türk Birliği ile Lefkoşa Bölge kulübü ise 1-1 berabere kaldı.

Lig maçları sonrası yapılan çiftler karışık hyong müsabakaları sonuçları

1.Kategori: 1.Özkay Ramiz – Alex Tüysüz

2.Yunus Alaçam – Ramadan Alaçam

2.Kategori: 1.Zeynep Keskin – İrina Dergaus

2.Arda Akın Altuntaş – Yaman Doruk Durmaz

3.Kategori: 1.Hande Erşahinoğlu – Yusuf Seyhan Şen

2.Stefania Gukovskaya – Sam Norozi

4.Kategori: 1.Kerim Karpuz – Nurzhan Nurlanuly

2.Ahmet Faruk Kocabaş – Arda Özalemdar

5.Kategori: 1.Ana Tüysüz – İgor Dergaus

2.Derin Tunçbilek – Deniz Tunçbilek

banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER