Okçulukta 2018 yılı ödülleri verildi

Okçulukta 2018 yılı ödülleri verildi

Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen müsabakalarda dereceye girenlere ödülleri düzenlenen gecede verildi.

2018 yılı Başarı  ödülleri Pazar günü düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu.   Federasyon Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan ödüller,  Organizasyona davet edilen Kulüp, Dernek ve Birlik Başkanları tarafıdan sporculara taktim edildi.

  2018 yılı  Açık alan sezonunda tüm yarışmalarda birincilik derecesini kaybetmeyen 3 sporcuya belgeleri taktim edildi.

SÜPER MİNİK KIZ KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

DAMLA AKAR

GAÜ

714

2

MELİNAY YAĞIZ

YENİKENT

613

3

AYBİKE BİROL

FERDİ

438

SÜPER MİNİK ERKEK KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

KUZEY DENİZ

ASB

739

2

EGE BAHÇECİ

GÜZOK

624

3

ALGIN KÖMÜRCÜLER

FERDİ

376

MİNİK KIZ KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

IŞIK TEZ

GAÜ

1050

2

DENİZ YALÇIN

GAÜ

833

3

ŞERİFE KELEŞ

GAÜ

832

MİNİK ERKEK KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

BERKİN ALTINDAĞLI

GAÜ

1147

2

HASAN BİLGEHAN

MGA

1032

3

SALİH MISTIKOĞLU

YENİKENT

978

YILDIZ BAYAN KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

İDAL KUTLUHAN

YENİKENT

1817

2

ERİN ÇİFTÇİ

GÜZOK

973

3

SEDEF KERVANLI

GÜZOK

971

 

YILDIZ ERKEK KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

ÇETİN ERDİNÇ

GÜZOK

2028

2

ÇAĞIN MANNAŞ

YENİKENT

1372

3

MUSTAFA ALPCAN

GÜZOK

1332

GENÇ BAYAN KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

PEMBE ULUÇ

GÜZOK

1848

2

SADIKA CEMMEDO

İSKELE

878

3

MERYEM BORAN

GAÜ

799

GENÇ ERKEK KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

MELİH YAĞIZ

YENİKENT

1613

2

OSMANCAN ŞEKER

MGA

1419

3

ARÇIN ÇELİKESMER

MGA

1155

OLİMPİK BAYAN KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

FATMA Y. KUTLUHAN

YENİKENT

1314

2

GÜLHANIM ÇAKAL

GAÜ

854

3

ZÜHRE ÜNER

FERDİ

549

OLİMPİK ERKEK KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

MUAMMER BULANCAK

BAF

2132

2

MUHARREM KURAL

GÜZOK

1906

3

SELÇUK DOĞAN

GÜZOK

1711

MAKARALI BAYAN KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

AYŞEN TEZ

GAÜ

2573

2

UYSAL OLDAÇ

BAF

1867

3

BAHİRE BEŞİKTAŞ

BAF

780

MAKARALI ERKEK KATEGORİSİ

DERECE

İSİM-SOYİSİM

KULÜP

PUAN

1

OSMAN TEZ

GAÜ

2611

2

HÜSEYİN MISTIKOĞLU

YENİKENT

2597

3

SERKAN TAYDAŞ

BAF

2579

 

ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ ALAN SORCULAR

-Ayşen TEZ (GAÜ OKÇULUK TAKIMI ) YENİLGİSİZ,

-Pembe ULUÇ (GÜZOK Okçuluk Derneği) YENİLGİSİZ.

-Çetin ERDİNÇ (GÜZOK Okçuluk Derneği) YENİLGİSİZ.

  1. Güzelyurt Okçuluk Derneği
  1. Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı
  1. Atıcılık İhtisas Birliği Okçuluk Takımı
  1. Kıbrıs Okçuluk ve Doğa Sporları Derneği Okçuluk Takımı
  1. Akdeniz Spor Birliği Okçuluk Takımı
  1. Mağusa Gelişim Akademisi Okçuluk Takımı
  1. İskele Avcılık Kulübü Derneği Okçuluk Takımı
  1. Leke Avcılık Atıcılık Birliği Okçuluk Takımı
  1. Alternatif Sporlar Derneği Okçuluk Takımı

10-Sentor Derneği Okçuluk Takımı

      11-Şinya Okçuluk Kulübü Derneği Okçuluk Takımı         

      12-Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı

2018 yılında Federasyona bağlı bulunan 13 Okçuluk Kulüp,Dernek ve Birlik başkanlarına  Federasyon Yönetim Kurulu tarafından  sezondaki  katkı ve  katılımlarından dolayı teşekkür plaketleri taktim edildi. Sezon boyunca en fazla başarılı sporcu yetiştiren Kulüp, Dernek ve Birlik takım Antrenörlerine ödülleri verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER