Raif Denktaş anısına müsabaka

Raif Denktaş anısına müsabaka

Geleneksel Raif Denktaş  ferdi taekwondo  karate budo martıalarts (kurash-wushu-muaythai)  hyong/pumse/kata   müsabakaları  Girne'de Avrasya Taek wondo Merkezinde yapıldı

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü ,Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limasol,Girne Halkevi ,Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü.,takımlarından Lisansları vizeli bay ve bayan Renkli kuşaklardan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersinde geçti.

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı E.Z.Gökbilen,Federasyon ,Bölge ve  kulüp  temsilcileri verdiler

BAYANLAR HYONG PUMSE KATA MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:          1.Pınar Akarpınar                             2.Elena Pakhomova                        3.Tuba Şener

2.Kategori:          1.Suyumkan Baki Kızı                      2.Saadet Koç                                      3.Betül Ceylan

3.Kategori:          1.Ayça Eda Kurşun                           2.Ada Bilge Laçin                               3.Gülcan Abdullah

4.Kategori:          1.Ayşe Naz Erdoğan                        2.Zeynep Meryem Akın                                3.Gülizar Koç

ERKEKLER HYONG  PUMSE KATA MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:          1.Murat Yılmaz                                  2.Erol Eren Külahçıoğlu                  3.Zeynel Yıldırım

2.Kategori:          1.Emirhan Edalı                                 2.Mehmet Talha Gidemen           3.Mahmut Colayır

3.Kategori:          1.Harun Raşit Hossain                     2.Kıvanç Çağlin                                  3.Ömün Ulaş Küçükkale

4.Kategori:          1.Andrei Conoval                             2.Ege Bayraktar                                 3.Kağan Çağın

5.Kategori:          1.Arda Öztürk                                    2.Kerim Karpuz                                 3.Taner Kara

6.Kategori:          1.Samuel Muawye                          2.Mertcan Aslantaş                         3.Hasan Taştan

7.Kategori:          1.Dimitry Gordeev                           2.Korhan Çağın                                  3.Metin Sert

8.Kategori:          1.Oğulcan Doğan                              2.Ali Rıza Çiftçi                                   3.Kerim Demirci

MÜSABAKALARI  MASTER ÖYKÜ ERGİN, ZEHRA KARİP, ANA TÜYSÜZ  VE FEDERASYON HAKEMLERİ YÖNETTİLER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER