Selçuk Yöntem: "Kıbrıs'ta dolandırıldım"

Selçuk Yöntem: "Kıbrıs'ta dolandırıldım"
banner32

Türkiye’li oyuncu Selçuk Yöntem, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bir emlakçı kadın tarafından dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurdu.

banner69
Hürriyet’in haberine göre; Yöntem, dün Girne Polis Müdürlüğü'ne giderek, Y. T. adlı emlakçı tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayette bulundu.

Edinilen bilgilere göre Yöntem, polise verdiği ifadesinde, Y.T.'ye Girne'de alınacak bir ev için kapora olarak 350 bin TL gönderdiğini söyledi. Yöntem'in, "Parayı göndermeme rağmen ev de alınmadı param da geri verilmedi" dediği öğrenildi. Yöntem, parasının kendisine iade edilmesini istedi.

Haberde, Yöntem'in suç duyurusu üzerine Y.T., Girne'de gözaltına alındı. Y.T.'nin parayı aldığını kabul ettiği ve "Mecbur başka bir yere ödeme yapmak zorunda kaldım" dediği öğrenildi. Y.T.'nin tefecilere borcunu ödediği bildirildi.

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
nazmı gökkaya
nazmı gökkaya - 2 yıl Önce

bu emlakcı kadın herkesı faceye eklıyor benıde eklemış ve bır hafta once benden yardım ıstedı dolandırıldım dıye kım dedımkuzenım ev almak ıçın para gönderdı dedı tefecıye 8 bın borcum vardı dedı ve sözde kuzenının göndermış olduğu yuz bın stg tefecıye vermışama selcuk beylede onceden gezmelı yemeklı resımler göndermıştı demekkı kurbanı bu kabahat selcuk beyde tapu almadan para verılırmı bırde yanlarında berlınde restorant ışleten bırı daha vardı gecmışolsun

SIRADAKİ HABER