“Doktor ve hemşirelerden bir kişi bile davet edilmedi”

“Doktor ve hemşirelerden bir kişi bile davet edilmedi”
banner32

Göğüs Hastalıkları Klinik Şefi Dr. Mustafa Akansoy, Acil Durum Hastanesi’nin açılışında “bando mızıka takımı ve diğerleri hazırdı. Lakin korona savaşını veren doktor ve hemşirelerden yani tıbbın bordo berelilerinden bir kişi bile davet edilmemişti” diyerek sitem etti.

Akansoy sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“BORDO BERELİLER VE BANDO MIZIKA TAKIMI

banner69
Hekimlik ve hemşirelik meslekleri askerliğe çok benzer. Kendi içlerinde pek çok bölüme ayrılırlar. Her zaman kendinizden ve ailenizden verirsiniz. Bazen çocuklarınızın ne ara bu boya geldiklerine şaşarsınız. Öyle zamanlar olur ki bazı bölümler öne çıkar. Korona salgını nedeniyle Göğüs Hastalıkları Uzmanları, İntaniye Uzmanları ve karantinada gönüllü olan Hemşirelerimiz ön plana çıktık. Bu savaşta bir tek şey istedik, alnımızın akıyla başarılı olmak. Bunu da yaptık. Toplumumuzdan aldığımız olumlu sözler en büyük motivasyon kaynağımız oldu.

Yukarıda mesleklerimizi askerliğe benzettim. Askerde bordo bereliler de var, bando mızıka takımı da, diğerleri de. Bugün 15 Kasım hem Cumhuriyet Bayramı hem de Pandemi Hastanesinin açılışı vardı.

Pandemi Hastanesinin açılısında bando mızıka takımı ve diğerleri hazırdı. Lakin korona savaşını veren doktor ve hemşirelerden yani tıbbın bordo berelilerinden bir kişi bile davet edilmemişti.

Canları sağ olsun. Bizler görevimizin başındayız. Halkımızın hayır duası bizler için herşeyin üstündedir.

Dr. Mustafa Akansoy
Göğüs Hastalıkları Klinik Şefi”

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevim cafer sanlıer
Sevim cafer sanlıer - 6 ay Önce

Sayın ahmet bey sizlere çok teşekkürler sizler bizim herşeyimizsiniz sizlere minneterız değerlerinizin bilinmesi dileğiyle

Nuray saatci
Nuray saatci - 6 ay Önce

Rabbim sizi koruyup kollasın sevdiklerinize bağışlasın sağlık bakanı utanmıştır sizler kalabalıklar tehlikeli lütfen dikkat edin diye sürekli dikkat çekerken bunlar dün resmen toplu intihar gerçekleştirdi hiç bir önlem yok insanlar diyemiyorum kişiler iç içe insan olan oraya gitmezdi kendine saygısı yoksa sizlere saygıdan inşAllah büyük bir patlama olmaz ben bu hastalık başlayalı kıbrısa gelmedim çocuklarımla tel görüşüyorum aklım dualarım kıbrısta rabbim evlâlarımıda sizleride korusun

Pebe Ramadan Peköz
Pebe Ramadan Peköz - 6 ay Önce

Ben beklerdim sağlıkcıları yani sizleri açılışta en önlerde grmek ve ilk teşekkürü sizlere yapsınlar..Sizlerin hakkı ödenmez.Siler ölümü göze alarak çalıştınız.sizlere biz halk çok TEŞEKKÜR ederiz ????????????

SIRADAKİ HABER