banner22

Tatar ve Akıncı bugün CTP’yi ziyaret edecek

Tatar ve Akıncı bugün CTP’yi ziyaret edecek
banner32

Seçimin ikinci turuna kalan her iki aday destek ziyaretlerine bugün başlıyor. Ulusal Birik Partisi adayı Başbakan Ersin Tatar ile Bağımsız aday Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı bugün CTP’yi ziyaret edecek.

İkinci tura kalan Mustafa Akıncı ve Ersin Tatar’ın, ilk ziyaretlerini “ikinci turun anahtar partisi” olarak nitelenen CTP’ye yapacak.Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Ersin Tatar bugün saat 11:00’de CTP’ye ziyaret gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ise saat 15:00’da CTP yetkilileriyle görüşecek.Yapılan ziyaretlerin neticesinde adayların açıklama yapması bekleniyor.

Öte yandan Yeniden Doğuş Partisi’nde de bugün durum değerlendirilemsi yapılacak. Yeniden Doğuş Partisi bugün saat 19.00’da MYK toplantısı yapacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necdet Erçetin
Necdet Erçetin - 1 hafta Önce

Mustafa Akıncı anadolumuzun bir parçası olan ve 1974 yılında şehitler vererek ezeli düşmanlarımızın elinden aldığımız K K T Cumhuriyetinin büyük bir kısmını rumlara verme hakkını şehitlerimizdenmi aldınız, Sanırmısınız vermeyi düşündüğünüz topraklar barışı getirecek, sistem kalan topraklarımız için devreye girecek, sanırım siz aslında bunu biliyorsunuz, dehşet içinde TÜRKİYE'den durumu izliyoruz.

SIRADAKİ HABER