Papa Francis'in Vatikan'da yaptığı ayine sahneye atlayan çocuk damga vurdu 

Papa Francis'in Vatikan'da yaptığı ayine sahneye atlayan çocuk damga vurdu 
banner83
banner80

Papa Francis'in Vatikan'da yaptığı haftalık ayine sahneye atlayan küçük bir çocuk damga vurdu 

Vatikan'da Papa Francis'in yaptığı haftalık ayin sırasında, güvenlik görevlilerini aşarak sahneye atlayan küçük bir çocuk, ortaya ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu. Küçük çocuk, bir süre Papa Francis'i korumakla görevli olan İsviçreli muhafızlardan birinin mızrak ve eldiveniyle oynadı.

Vatikan'da Paul VI salonunda düzenlenen haftalık ayine, izleyiciler arasından sahneye atlayan ve bir süre boyunca sahnede oynamaya devam eden küçük bir çocuk damga vurdu.

Sahneye fırlayan ve bir süre Papa Francis'i korumakla görevli İsviçreli muhafızların mızrak ve eldiveniyle oynayan küçük çocuk, salondaki spot ışıklarını kendi üstünde toplamayı başardı

Küçük çocuğun annesinin, umutsuzca oğlunu zapt etmeye çalıştığı sırada ise sahneye atlayan küçük bir kız çocuğunun sahnede oynamakta olan küçük çocuğu kolundan tutarak sahneden indirmeye çalıştığı görüldü.

Oğlunu almak üzere sahneye gelen annenin daha sonra Papa Francis ile kısa bir konuşma gerçekleştirdiği ve oğlunun dilsiz olduğunu ve konuşamadığını açıkladığı belirtildi.

Papa Francis'in, yaşananları oldukça eğlenceli bulduğu ve hatta küçük çocuğun sahnede oynamaya devam etmesine izin verilmesi için personele talimat verdiği aktarıldı.

Papa Francis yaşanan olayın ardından "Bu çocuk konuşamıyor. Sağır. Ama iletişim kurabiliyor. Kendisini nasıl ifade edeceğini biliyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER