Bakan Pilli'den mesaj

Bakan Pilli'den mesaj
banner32
banner78

Sağlık Bakanı Ali Pilli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, “Çocuklarımızın geleceği ve sağlıkları için kararlı adımlar atmaya devam etmekteyiz” dedi.
Sağlık Bakanı Pilli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Pilli, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid -19 salgını nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl evlerde kutlayacaklarına işaret ederek, şunları kaydetti:  
“Bizler hükümet yetkilileri olarak gerek çocuklarımızın geleceği, gerekse sağlıkları için kararlı adımlar atmaya devam etmekteyiz. 

banner69
Sağlık Bakanlığı olarak salgınla mücadelede temas, maske kullanımı, mesafe ve izolasyonun son derece önemli olduğunu, sürekli kamuoyu ile paylaşıyoruz.
Sizlerden en önemli beklentim, çocuklarımızın ve kendi sağlığımız için bir süre daha sabretmeniz, kurallara uymanızdır.
Tüm halkımızı bayrakları ile birlikte, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen bu anlamlı günde balkonlarında, evlerinde 23 Nisan'ı coşkuyla kultamaya davet ediyorum.
Bu zor günleri en kısa sürede birlikte geride bırakacağımız temennisi ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kuruluşunun 100. yılını, geleceğimizin teminatı en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı yürekten kutlar, sağlıklı günler dilerim.”

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER