BİRİNCİ MEDYA İLE AKÜN ARASINDA İŞBİRLİĞİ

 PROTOKOLE BİRİNCİ VE ÖĞÜN İMZA KOYDU Birinci Medya Kurumu ile Akdeniz Karpaz Üniversitesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.Staj burs...

BİRİNCİ MEDYA İLE AKÜN ARASINDA İŞBİRLİĞİ
banner32

 

PROTOKOLE BİRİNCİ VE ÖĞÜN İMZA KOYDU

 

Birinci Medya Kurumu ile Akdeniz Karpaz Üniversitesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.Staj burs ve benzeri konularda karşılıklı olanaklar sağlanacak.

 

Birinci Medya Kurumu ile Akdeniz Karpaz Üniversitesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol öğrencilere staj imkanı dahil medya alanında paylaşımı öngörüyor.

 

banner69
Birinci Medya Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Birinci, üniversitelerin KKTC’nin gözbebeği olduğunu vurgulayarak, Halkın Televizyonu Kıbrıs Genç TV olarak, üniversitelerle işbirliklerini artırma hedefinde olduklarını kaydetti. Birinci, bu bağlamda Akdeniz Karpaz Üniversitesi ile protokol imzaladıklarını belirtti.

 

Akdeniz Karpaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Nesip Öğün de, hedeflerinin ülkenin çağdaş refah seviyede olması olduğunu ifade ederek, AKÜN olarak Kıbrıs Genç Tv ile çalışmaktan çok mutlu olduklarını dile getirdi

.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER