Çatalköy-Esentepe Belediyesi’nden öğrencilere destek: “Öğrencilere okul çantası hediye ediliyor”

Çatalköy-Esentepe Belediyesi’nden öğrencilere destek: “Öğrencilere okul çantası hediye ediliyor”
banner94
banner90

Çatalköy- Esentepe Belediyesi, eğitim alanındaki çalışmalarıyla öğrencilere destek olmaya devam ediyor.Bu yıl bölge ilkokullarında öğrenim görecek 4 yaş, ana sınıf ve İlköğretim Okulu 1’inci sınıf öğrencilerine okul çantası hediye ediyor.

Çatalköy –Esentepe Belediye Başkanı Ceyhun Kırok, yepyeni bir eğitim yılına başlarken, okullarda öğrencilerine okul çantası hediye edeceğini sosyal medya hesabından paylaşarak açıklamalarda bulundu.

Kırok; göreve geldikleri günden itibaren eğitime destek verdiklerini belirterek,” Belediyemiz yine, yeni bir uygulama ile bu yıl bölge ilkokullarımızın 4 yaş, ana sınıf ve sınıflarına başlayacak tüm öğrencilerimizin okul çantalarını belediyemiz karşılıyor… Her yıl daha da zor olan, okul hazırlık döneminde, velilerimize bizim de bir katkımız olması adına böyle bir karar aldık. Tüm çocuklarımızın eşit imkanlardan yararlanabileceği bir sosyal belediyecilik anlayışı ile eğitime desteğimiz her zaman büyüyerek devam edecektir ve öğrencilerimize yönelik desteklerimizi ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Çatalköy –Esentepe Belediye Başkanı Ceyhun Kırok’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle;

banner91
Sevgili çocuklar ve değerli velilerimiz;

Belediyemiz yine, yeni bir uygulama ile

bu yıl bölge ilkokullarımızın 4 yaş, ana sınıf ve

1. Sınıflarına başlayacak tüm öğrencilerimizin okul çantalarını belediyemiz karşılıyor…

Her yıl daha da zor olan, okul hazırlık döneminde, velilerimize bizim de bir katkımız olması adına böyle bir karar aldık.

Tüm çocuklarımızın eşit imkanlardan yararlanabileceği bir sosyal belediyecilik anlayışı ile eğitime desteğimiz her zaman büyüyerek devam edecektir.

Sevgili çocuklar;

Yeni eğitim yılınız başarılarla dolu olsun

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2023, 12:21
banner69
YORUM EKLE
banner83
SIRADAKİ HABER