banner22

GİRNE ÇEVREYOLU'NUN TRAFİK IŞIKLARI ARTIK BOZULMAYACAK

 Muazzez Gazihan KATİPOĞLU (Kıbrıs Genç Tv Özel) Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı görevine getirilen Tolga Atakan,...

GİRNE ÇEVREYOLU'NUN TRAFİK IŞIKLARI ARTIK BOZULMAYACAK
banner32

 Muazzez Gazihan KATİPOĞLU (Kıbrıs Genç Tv Özel)

 

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı görevine getirilen Tolga Atakan, görevine hızlı başladı.Girne çevre yolunda Zeytinlik kavşağında zaman zaman sürekli bozulan trafik ışıkları, geçtiğimiz dönemlerde ısrarlı yayınlarımız ve çok sayıda vatandaşın şikayetlerinin ardından, duruma müdahale edildi ve sorun artık kaynağından çözüldü.

Girne çevreyolu Zeytinlik ve Eziç Premier kavşaklarında uzun süredir sorun çıkaran eski sinyalizasyon sistemine müdahale edildi. Sistemin en geç Cuma günü devrede olacağı açıklandı. Bu yoldaki trafik ışıklarının çalışmaması, sürücüler için tehlike oluşturuyordu.

Bayındırlık ve Ulaştırma BakanıTolga Atakan’ın,Twitter  hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Girne çevreyolu Zeytinlik ve Eziç Premier kavşaklarında uzun süredir sorun çıkaran eski sinyalizasyon sistemine bugün müdahale edildi. Sistem en geç cuma günü tam randımanla devrede olacak. Bu süreçte trafik güvenliğinin aksamaması için önlemler alındı.

 

Trafik ışıklarının çalışmaması sürücüler için tehlike oluşturuyordu. Kıbrıs Genç TV’ye geçmiş dönemlerde zaman zaman ulaşan birçok vatandaş, “Trafik kaosu yetmezmiş gibi, bir de trafik ışıklarının bozulmasına erken müdahale edilmiyor. Bu da ülkemizdeki sistemsizliği net bir şekilde ortaya koyuyor” diyerek isyan ediyordu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner33
YORUM EKLE
banner38
SIRADAKİ HABER

banner24

banner40

banner43

banner45

banner46

banner48

banner39

banner41

banner42

banner44

banner47

banner49