İskele belediyesi, hizmeti eve götürüyor

İskele belediyesi, hizmeti eve götürüyor
banner94
banner90

İskele Belediyesi Sağlık Birimi hemşireleri, Dr. Orhan Müderrisoğlu İskele Sağlık Merkezi ile iş birliğinde, İskele ve köylerinde yaşayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara ilaçlarını evlerinde teslim ediyor ve hizmeti eve götürmeye devam ediyor.

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu yazılı açıklamasında, İskele Belediyesi Sağlık Birimi hemşirelerine zorlu süreçte gösterdikleri yoğun çaba ve özverilerinden ötürü teşekkür etti. 

KKTC’de Kovid-19 salgınında başarılı bir yol izlendiğini, dün hastaneden taburcu olan son hasta ile de bunun kanıtlandığını ifade eden İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Zor süreçte ellerini taşın altına koyan herkese minnettar olduklarını söyleyen İskele Belediye Başkanı Sadıkoğlu, İskele Belediyesi Sağlık Birimi hemşirelerine de ayrıca teşekkür etti. 

banner91
İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, İskele Belediyesi Sağlık Birimi’ne giderek bugünkü görevliler Sorumlu Hemşire Berna Bal ve Gönül Güleryüz’ü de ziyaret etti. 

Dr. Orhan Müderrisoğlu İskele Sağlık Merkezi ile yapılan iş birliği doğrultusunda, İskele ve köylerinde yaşayan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan kişilerin ilaçlarını evlerine götürüldüğünü ifade eden Sadıkoğlu, bu hizmeti sağlayan Sağlık Birimi hemşirelerini kutladı.

Sadıkoğlu, 11 Mayıs İtibariyle dönüşümlü olarak İskele Belediyesi Sağlık Birimi’nde hizmet vermeye başlayan Sağlık Birimi’nde görevli hemşirelerin Hemşireler Günleri’ni de kutlayarak, hemşirelere çiçek takdim etti.

Öte yandan İskele Belediyesi, 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla İskele’de bulunan Dr. Orhan Müderrisoğlu İskele Sağlık Merkezi ile Physioart Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Sağlık Kliniği’nde görevli hemşireleri kutladı ve çiçek takdim etti.

banner69
YORUM EKLE
banner83
SIRADAKİ HABER