KIDEMLİ SAVCI AKYENER KIBRIS GENÇ TV'DE KONUŞTU

Meclis  damına çıkılması ile ilgili dava dosyalandı önümüzdeki haftalarda görüşülmeye başlanıyor. Kıdemli savcı Erdinç Akyener konu ile...

KIDEMLİ SAVCI AKYENER KIBRIS GENÇ TV'DE KONUŞTU
banner94
banner90

Meclis  damına çıkılması ile ilgili dava dosyalandı önümüzdeki haftalarda görüşülmeye başlanıyor. Kıdemli savcı Erdinç Akyener konu ile ilgili Kıbrıs Genç Tv’de konuştu. Fetüs davası savcısı olarak da isim yapan kıdemli savcı önemli açıklamalarda bulundu. 

Kıdemli savcı Erdinç Akyener Günün getirdikleri programına konuk oldu. Akyener Fetüs davası savcısı olarak 2 yıl gündemin ön sıralarındaki davanın yanısıra meclis ve Afrika Gazetesi davaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.Kıdemli savcı Akyener detaylandırdığı fetüs davası ile ilgili savcılığın görevlerine ve bilgi toplayışına değindi.

Akyener meclis damına çıkılması ile ilgili dava ile ilgili iddia makamının dosyalamayı tamamladığını söyledi.Akyener Afrika gazetesi aleyhine de 3 dava dosyalandığını açıkladı.

 

banner91
KIDEMLİ SAVCI AKYENER

“GİRNE ARTIK SUÇLARIN BAŞKENTİ”

Kıdemli savcı Akyener Girne için de önemli açıklamalarda bulundu. Akyener "Girne artık turizmin değil suçların başkenti olmuştur” ifadelerini kullandı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER