“Solunum cihazına bağlı genç bir hastamızı solunum cihazından ayırdık"

“Solunum cihazına bağlı genç bir hastamızı solunum cihazından ayırdık"
banner32
banner78

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Zafer Özlem Erdoğmuş, karantina servisinden güzel haberler paylaştı.

Erdoğmuş, “Solunum cihazına bağlı genç bir hastamızı solunum cihazından ayırdık fakat takibine yoğun bakımda devam ediyoruz, bu bizi çok mutlu eden bir gelişme. Şu an hala solunum cihazına bağlı 2 hastamız var, onların da daha iyi olmaları için elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.

banner69

Sosyal medya hesabından fotoğrafla paylaşımda bulunan Dr. Zafer Özlem Erdoğmuş’un açıklaması şöyle:

Perdenin arkasında kalan ama aslında en önemli görevleri başaran gizli kahramanlarımız var bizim..İlk günden itibaren hayattaki tüm önceliklerini değiştirerek en öne mesleklerini koyan özveri ve cesaretle çalışarak karantina servisini kuran ve oraya güleryüzlerini ve umutlarını hediye eden baştaçlarımız, sorumlu hemşirelerimiz. Onlara sonsuz teşekkürler, onlar olmasa biz zaten başaramazdık. 

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Semih Onbaşı
Semih Onbaşı - 1 yıl Önce

Allah tüm sağlık personeline uar ve yardımcısı olsun nice mutlu senelere sevdiklerinle birlikte yıllarınız sağlık içinde geçiresiniz iyiki varsınız cesur sağlık personelim bende emekli bir personelim emeklğe çokacağım gün Mağuda hastanesi personeli beni alkışlarla uğurladılar ben onlara söz verdim ölümceye.kadar haklarını her yönden.destekleğeceğim diye bende elimden geldiği kafarıyla.hep destekledim hiç pişman.değilim iyili varsınız hepimizi seviyorum çok sağ olunuz sevgiler saygılar iyiki varsınz