Sucuoğlu: "İhtiyat Sandığı Dairesi, onlina hizmet vermeye başladı"

Sucuoğlu: "İhtiyat Sandığı Dairesi, onlina hizmet vermeye başladı"
banner32
banner78

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr.Faiz Sucuoğlu, İhtiyat Sandığı Dairesi’nin , 1 Nisan 2020’den itibaren iştirakçilerine online hizmet vermeye başladığını açıkladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr.Faiz Sucuoğlu’nun açıklaması şu şekilde:

banner69
‘‘Bakanlığımıza bağlı İhtiyat Sandığı Dairesi, 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren online yöntemle iştirakçilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Bu çerçevede iştirakçilerimiz, İhtiyat Sandığı resmi web sayfası olan ihtiyat.gov.ct.tr adresinden ONLINE İŞLEMLER menüsünü tıklayarak avans ve diğer ödemeler için başvuruda bulunabileceklerdir.

Yapılan başvurular değerlendirildikten sonra iştirakçilerimize İhtiyat Sandığı Dairesi tarafından, telefon ve-veya e-posta yoluyla adreslerinden ulaşılarak işlemleri hakkında bilgi verilecek ve talepleri Elektronik Ödeme Sistemleri yöntemiyle gerçekleştirilecektir.

Başvuru aşamasında iştirakçilerimizin yaşayacakları her türlü sıkıntı için ilgili sayfadaki SORUN BİLDİRİMİ ikonunu tıklayarak ilk aşamada e-posta yoluyla İhtiyat Sandığı Dairesi’ne ulaşmaları mümkün olacaktır. İhtiyat Sandığı Dairesi personeli, iştirakçilerimiz tarafından aktarılan sorunlara en kısa süre içerisinde yanıt verecektir.’’

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa akça
Mustafa akça - 1 yıl Önce

1500 tı otel çalışanlara veriliyormu

Muhammad usman
Muhammad usman - 1 yıl Önce

Tell 05488743526
Adrss .bormat baker baro 5 (2) girne

SIRADAKİ HABER