Ülkeden polisiye haberler

Ülkeden polisiye haberler
banner94
banner90

Gayretköy’de dün R.M.K.’nin (K-29)  evinde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada, yaklaşık 2 gram ağırlığında kokain ile yaklaşık 2 gram ağırlığında eroin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınırken, bahse konu şahıs tutuklandı. 
MİSAFİR OLDUĞU EVE POLİS GELİNCE TABANCAYI PENCEREDEN ATTI, EVDE UYUŞTURUCU BULUNDU
Öte yandan dün Gazimağusa’da, A.Ö.’nün (E-29) evinde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan arama sırasında, evde misafir olarak bulunmakta olan A.C.’nin (E-27) tasarrufunda bulundurduğu, üzerinde şarjörü ve içerisinde 8 adet mermisi bulunan 7.65 mm çapındaki tabancayı pencereden dışarı attığı tespit edildi. 
Evde yapılan aramada, içerisinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan 1 ucu yanık sarma sigara ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 1 hassas terazi bulunarak emare olarak alındı. 

banner91
Bahse konu şahıslar (A.Ö. ve A.C.) ile yine aynı ikametgahta misafir olarak kalmakta olan Y.A.A.A.(K-24), İ.İ.(E-30), C.S.(E-22) ve G.A.(E-23) tutuklandı. 
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINI İHLAL 
Ülke genelinde dün sabahtan bugün saat 06:00’ya kadar polis tarafından yapılan denetimlerde; 20 kişinin gece saat 21:00’den sonra olmak üzere sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği ve sokağa çıkan 7 kişinin yasağa rağmen maske takmadığı tespit edildi. 
Bahse konu şahıslar tutuklandı. Polisin olaylarla ilgili soruşturması devam ediyor. 

banner79
YORUM EKLE
banner83
SIRADAKİ HABER