Şeyma Subaşı,yeni aşkıyla poz verdi

Şeyma Subaşı,yeni aşkıyla poz verdi
banner32
banner78

Şeyma Subaşı, sosyal medya üzerinden kendisine gelen bir yorumu beğendi.

Acun Ilıcalı'yla boşandıktan hemen sonra kendisine yeni bir sevgili bulan Şeyma Subaşı, sosyal medya üzerinden Acun'a göndermede bulunan bir yorumu beğenmeden geçemedi.  Şeyma Subaşı, sosyal medya üzerinden kendisine gelen bir yorumu beğendi. Acun Ilıcalı ile bir buçuk yıllık evliliğini geçtiğimiz yılın son aylarında noktalayan Şeyma Subaşı, Fransız DJ Guido Senia ile sevgili oldu. Yeni hayatı ile ilgili sıkça eleştirilen Şeyma Subaşı, hakkında yapılan bir yorumu beğenerek adeta Acun Ilıcalı'ya gönderme yaptı.

banner69
ACUN'A GÖNDERME YAPTI

Subaşı, Instagram'dan kendine gelen "Acun bahane, Şeyma şahane! Senin enerjin, zevkin, güzelliğin senin kendi eserin. Nafakana, gezmene takmışlar. İçten içe hepsi senin gibi özgür ruhlu olmak istiyor.

Onlarca kasının parası vardı kimse ikon olamadı. Türkiye'de doğup gerçekten ruhu açık ve özgür olan nadir kadınlardansın. Gurur duyuyorum seninle. Aşk, sevgi, sağlık, huzur daima seninle olsun. Güzel enerjin hep daim olsun." yorumunu beğenerek başta eski eşi Acun olmak üzere hakkında olumsuz yorum yapanlara göndermede bulundu.

YENİ AŞKIYLA POZ VERDİ

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra magazin basınının daha da yakından takip ettiği Şeyma Subaşı'nın bir süredir adı DJ Guido Senia ile anılıyor. Genelde hep aynı karede yer alan Subaşı ve Senia, ilk kez sarmaş dolaş poz verdi.

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER