İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, 25 Aralık’ta gerçekleşen Yerel Yönetimler seçimlerinin mazbatalarını alan ve görevlerine başlayan İskele ve 21 köyün muhtarı ile dün(2 Ocak) ilk toplantısını yaptı. Eksiksiz katılım sağlayan muhtarlar hem tanışma fırsatı buldu hem de İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile köyleri hakkında neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu. Toplantıda konuşan Başkan Sadıkoğlu, tüm muhtarları aynı masa etrafında buluşturmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi, İskele ve köyleri için canla başla çalışacak, halk ile İskele Belediyesi arasında en önemli köprüyü kuracak muhtarlara yeni dönemin hayırlı olmasını temenni etti, başarılar diledi.

İSKELE VE 21 KÖYÜN MUHTARI, BAŞKAN SADIKOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ

MUHTARLAR BİRLİĞİ BAŞKANI, BAŞKAN SADIKOĞLU’NA PLAKET VERDİ

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, İskele ve 21 köyün yeni dönem muhtarları ile bir araya geldi. Toplantıya tüm muhtarların yanı sıra Muhtarlar Birliği Başkanı Akay Darbaz da katıldı. İskele ve köylerin sorunlarıyla yakından ilgilendiği ve göreve gelir gelmez ilk iş muhtarlarla bir araya geldiği için İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na plaket takdim ederek, tebrik eden Darbaz, yeni dönemde Başkan Sadıkoğlu ve muhtarlara başarılar diledi.

TEK KADIN MUHTAR, KİLİTKAYA KÖYÜ MUHTARI HAMİDE KANİZİ KÖMÜRCÜGİL OLDU

İskele ve 21 köy muhtarı, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nun toplantı talebini geri çevirmeyerek toplantıya eksiksiz katılım sağladı. 21 köy içerisinde tek kadın muhtar ise Kilitkaya halkının güvenini kazanan Hamide Kanizi Kömürcügül oldu. Başkan Sadıkoğlu, toplantıya katılan Hamide Kanizi Kömürcügil’i ayrıca kutladı.

SADIKOĞLU: “MUHTARLARIMIZLA, İSKELE VE KÖYLERİ İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ”

Muhtarlarla buluşma toplantısında konuşan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, tüm muhtarları aynı masa etrafında buluşturmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi, İskele ve köyleri için canla başla çalışacak, halk ile İskele Belediyesi arasında en önemli köprüyü kuracak muhtarlara yeni dönemin hayırlı olmasını temenni etti, başarılar diledi.

Muhtarların çok önemli görev icra ettiklerinin söyleyen Başkan Sadıkoğlu, vatandaşların, herhangi bir konuyla ilgili şikâyet ve önerilerini, ilk önce muhtarlara ilettiklerini, muhtarların da vatandaşlarla İskele Belediyesi arasında önemli bir köprü kurduklarını ifade etti.

Evkaf İyilik Gönüllüleri Gazze çocukları için etkinlik düzenledi... Evkaf İyilik Gönüllüleri Gazze çocukları için etkinlik düzenledi...

İskele ve 21 köyündeki muhtarlarla sürekli istişare içerisinde olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Sadıkoğlu, İskele Belediyesi’ne bağlanan Mersinlik, Kaplıca, Tuzluca ve Kilitkaya köyleri ile birlikte daha büyük bir aile olduklarının altını çizdi. İskele ve köylerde devam eden çalışmalar hakkında da muhtarları bilgilendiren Başkan Sadıkoğlu, geceye katılan muhtarlara teşekkür etti, halka hizmet için çalışmaya, muhtarlarla irtibatta olmaya devam edeceklerini söyledi.