ERDOĞAN'DAN DOĞAL GAZ AÇIKLAMASI

 “HADDİNİ AŞANLARIN YANLIŞ HESABINI BOZARIZ” Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanılmasın ki Kıbrıs açıklarındaki doğalgaz arama ve Ege’deki...

ERDOĞAN'DAN DOĞAL GAZ AÇIKLAMASI
banner80

 

“HADDİNİ AŞANLARIN YANLIŞ HESABINI BOZARIZ”

 

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanılmasın ki Kıbrıs açıklarındaki doğalgaz arama ve Ege’deki girişimler dikkatimizden kaçıyor. Haddini aşanların yanlış hesabını bozarız. Kıbrıs açıklarındaki yabancı şirketlere rum tarafına güvenerek hadlerini ve güçlerini aşan işlere alet olmamalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

 

Partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuşan TC Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs’taki doğalgaz arama faaliyetleri hakkında konuştu.

 

“BUNLARIN EFELİKLERİ ORDUMUZU GÖRENE KADAR”

banner69
“Kıbrıs açıklarında faaliyet gösteren yabancı şirketlere, Rum tarafına güvenerek hadlerini ve güçlerini aşan işlere alet olmamalarını tavsiye ediyoruz” diyen Erdoğan, şunları söyledi:

 

“Bunların efelikleri, bizim ordumuzu, gemilerimizi, uçaklarımızı görene kadardır. Bu işin, öyle gözlerden uzak kaya parçalarında gizlice fotoğraflar çektirmekle, hiçbir geçerliliği olmayan anlaşmalarla, bölgeye sondaj gemileri getirmekle olmayacağını bir kez daha hatırlatıyoruz.”

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER