Wonnerbar Premium Products Girne’ de açıldı.

Wonnerbar Premium Products'ın Global Operasyon ve Marka Genel Müdürü Akın Atilla,

Wonnerbar ailesinin gururla sunduğu ürünlerini ve hikayelerini paylaştı. Wonnerbar, Kıbrıs merkezli yerli bir firma olan Acon'un değerli bir parçası olduğunu . Acon’un yıllar süren deneyimi ve güçlü altyapısı sayesinde, Wonnerbar olarak kalite ve mükemmeliyetten ödün vermeden ürünlerinizi dünya çapında tanıtmaya devam ettiklerini kaydetti.

Hava nasıl olacak? Hava nasıl olacak?

Wonnerbar olarak sadece tütün ürünlerinde değil, organik içecekler, kahve ve çikolata ürünlerinizde de aynı kalite standardını sürdürdüklerini %100 organik içeceklerimiz, doğallık ve lezzeti bir araya getirirken, kahve ürünleri dünyanın en seçkin kahve çekirdeklerinden üretilidiğini. Çikolatalarınız ise, en kaliteli kakao çekirdeklerinin titizlikle işlenmesi sonucu elde edildiğini  Her bir ürünlerinin, müşterilerine benzersiz bir tat deneyimi sunmayı hedeflediklerini kaydetti.

Wonnerbar Premium Products'ın sahibi Harun Erhun Genç TV Haber Merkezi ile gerçekleştirdiği röportajda wonnerbar mağazasının açılışından heyecanlı ve mutlu olduklarını, kıbrıs halkına wonnerbar clube’ı ve showrumu açmaktan gurur duyduklarını söyledi.

Editör: Genç Editör