BAKAN ATAKAN AÇIKLADI

 Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Atlas jet’in çekilme gibi bir durumu olmadığını sadece seferlerini azalttığı bilgisini aldıklarını...

BAKAN ATAKAN AÇIKLADI
banner80

 Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Atlas jet’in çekilme gibi bir durumu olmadığını sadece seferlerini azalttığı bilgisini aldıklarını açıkladı.

 

 

 

Meclis Genel Kurulu’nda, UBP Milletvekili Resmiye Canaltay, atlas jet konusunda söz aldı. Basında ülkeyi kaosa sokacak manşetler yer aldığını belirten Canaltay, hükümetin Atlas jet konusunda hemen tedbir almasını istedi.

banner69
 

Konunun, üniversitelere girecek çocukların tercihlerini bile etkileyecek ciddiyette olduğuna vurgu yapan Canaltay, hemen acil tedbir alınması gerektiğini kaydetti.

 

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan ise, yapılan görüşmelerde atlas jetin çekilme gibi bir durumu olmadığını sadece seferlerini azalttığı bilgisini aldıklarını vurguladı.

 

Doğacak boşluk için ciddi çalışmalar yaptıklarını ifade eden Atakan, farklı destinasyonlarla çeşitli frekans artırımları yapmak için Perşembe günü Ankara’da muadil bakan ile görüşme yapacaklarını kaydetti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner79
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER