Polisiye haberler

Polisiye haberler
banner32

Karaoğlanoğlu’nda, önceden işlemiş olduğu başka bir suçtan dolayı Merkezi Cezaevinde tutuklu olarak bulunan C.S.’nin (E-23) kaldığı ikametgahta kız arkadaşının huzurunda yapılan aramada uyuşturucu madde içerdiğine inanılan toplam 35 hap bulundu.
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün meydana gelen olay sonrasında, bahse konu şahıs hakkında yasal işlem başlatıldı. 
DİKMEN’DE HIRSIZLIK 
Dikmen’de Osman Yolaç’a ait ikametgahtan muhtelif ziynet eşyaları, 3 bin 700 TL nakit para ile kumbara içerisinde muhafaza edilen yaklaşık bin TL tutarındaki bozuk para çalındı. 
17 Aralık 07.30-18.00 saatleri arasında Dikmen'de meydana gelen olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen H.T. (E-40) tutuklandı. 
GÖNYELİ’DE HIRSIZLIK VE SAHTEKARLIKLA PARA TEMİNİ
2018 yılı Aralık ayı içerisinde, Gönyeli de faaliyet gösteren bir markette çalışan A.O.(K-26), market içerisinde başka şahıs tarafından düşürülen 14 ayar değerindeki altın kolyeyi bulup tasarrufuna geçirerek çaldı. 
A.O. daha sonra, söz konusu kolyeyi eşi Z.N.’ye (E-29) teslim ederek, hırsızlık olduğunu bildiği altını başka bir şahsa borcu karşılık vermek suretiyle sahtekarlıkla para temin etti.

banner69
Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı. 
ALSANCAK’TA İZİNSİZ KESİM VE İMALAT YAPMAK
Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ve Gümrük Dairesi ekiplerince, Alsancak’ta faaliyet gösteren ve işletmeciliğini H.U.’nun (E-51) yaptığı The Pork Shop isimli işyerinde yapılan denetimde veteriner kontrolü olmadan hayvan (domuz) kesimi ve üretim yapıldığı tespit edildi.
Dün meydana gelen olayda söz konusu iş yerinde yapılan aramada, 145 kilo domuz eti, 5 kilo sosis ve 3 adet domuz kellesi ve bahse konu şahısın ikametgâhında yapılan aramada ise 245 kilo domuz eti bulunarak emare olarak alındı. 
Adı edilen hakkında yasal işlem başlatıldı. 
ALSANCAK’TA İZİNSİZ ALKOLLÜ İÇKİ İMALATI 
Öte yandan dün, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü, Gümrük Dairesi ve Veteriner Dairesi’nde görevli ekipler tarafından Alsancak’ta faaliyet gösteren “Goodies Food Ltd.” isimli işyerinde yapılan denetimde, yetkili makamdan geçerli imalat izni olmaksızın içki üretimi yapılarak satışa arz edildiği tespit edildi. 
Söz konusu işletme sahibi V.M.(E-48) hakkında yasal işlem başlatıldı. 
Polisin olaylar hakkındaki soruşturması devam ediyor. 

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER