“Şimdi ne yapalım biz? “İsteyen istediğine inansın” mıdır bu sorunun yanıtı?

“Şimdi ne yapalım biz? “İsteyen istediğine inansın” mıdır bu sorunun yanıtı?
banner32

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman hükümetin yeniden açılma kararına karşın aralarında bilim kurulu uzmanlarının da üyesi olduğu bazı sendikaların ortak açıklamasına dikkat çekerek, kriz yönetimini eleştirdi.

Erhürman sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, hükümetin yeniden açılma kararına karşın aralarında bilim kurulu uzmanlarının da üyesi olduğu bazı sendikaların “Tedbirlerin Kademeli Kaldırılmaması Rus Ruletidir” başlıklı ortak açıklamasına dikkat çekerek, kriz yönetimini eleştirdi.

banner69

Erhürman’ın paylaşımı şu şekildedir:

“Sürecin başından beri tek bir bilim kurulu olsun ve bu kurulun ürettiği sonuçlar düzenli, sürekli ve doğru biçimde halkla paylaşılsın; paylaşılsın ki halk kriz yönetimine güven duysun dedik. Kriz yönetiminde en önemli unsur halkın güvenini kazanmaktır diye vurguladık.

Bugüne kadar geldik. Şimdi “açılmaya” başlıyoruz. Bilim kurulunun görüşleri doğrultusunda deniyor ama bilim kurulunu duymuyoruz. Bilim kurulunda olan uzmanların en azından bazılarının da üyesi olduğu KTTB, KTTO ve Tıp-İş, “Tedbirlerin Kademeli Kaldırılmaması Rus Ruletidir” başlıklı bir ortak açıklama yaparak, “yanlışlar”ı eleştiriyor, hala “eksik olanlar”ı belirtiyor, riskleri gündeme getiriyor.

Şimdi ne yapalım biz? “İsteyen istediğine inansın” mıdır bu sorunun yanıtı? Doğru yönetim anlayışının bu olduğunu mu düşünüyorsunuz gerçekten?”

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Afedersiniz Sn.Başkan ama ,bunlar ne bok yediklerini bilmiyorlar..Para para diye götleri ateş aldı ama insanları ateşe atacaklar istedikleri bu para için..Dolayısıyle "gemisini kurtaran kaptandır" diyerek herkes başının çaresine bakacak..Bunlardan ne köy olurne kasaba olur..!

SIRADAKİ HABER