Ülkeden polisiye haberler

Ülkeden polisiye haberler
banner32
banner76

Esentepe’de sakin Breda Mc Loughin (K-65) dün sabah kaldığı ikametgâh içerisinde ölü olarak bulundu. Adı geçen şahsın vücudunda yapılan dış muayenede darp cebir izine rastlanmadı. MC Loughin’in  kesin ölüm sebebi, yapılacak otopsisinin ardından belirlenecek.

Gazimağusa’da ise dün ikametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak Lefkoşa Doktor Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Emmerentia Wozwı AWA (K-32) yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU

Gazmağusa’da dün saat 22.00 sıralarında H.A.’nın (E-30) ikametgahında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada, yaklaşık 1 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve içerisinde uyuşturucu madde olduğuna inanılan 2 adet ucu yanık sarma sigara bulunarak emare olarak alındı.

banner69
Bahse konu şahıs ile birlikte meselede bağlantısı olduğu tespit edilen İ.T.(E-25) tutuklandı.

HIRSIZLIK

Lefkoşa’da, B.D.(E-29) ve D.Y.’nin (E-34) yapımı devam eden bir inşaat alanı içerisinde bulunan Hasan Ertüz’e ait 1 adet mikser ve karıştırıcı ucu, 1 keser, 1 beton duvar tokmağı, 5 sprey gaz beton köpüğü ve 25 metre uzunluğundaki elektrik uzatma kablosunu çaldıkları tespit edildi.  

Bahse konu şahıslar tutuklandı. 

BALIESİR’DE KAYIP

Balıkesir’de 26 yaşındaki Dinçer Tansel Taşdemir’in dünden beri kayıp olup, arandığı bildirildi.

Polisten verilen bilgiye göre, dün saat 02.00 sıralarında Balıkesir'de sakin Dinçer Tansel Taşdemir(E-26) ikametgahından ayrıldı ve geri dönmedi. 

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER