Hentbol Kadınlar Süper Kupası minik Demir için oynanacak

Hentbol Kadınlar Süper Kupası minik Demir için oynanacak
banner32

KKTC Hentbol Federasyonu, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu İşbirliğinde gerçekleştirilecek olan Kadınlar Süper Kupa maçının biletleri yarın (1 Mart Cuma) satışa çıkarılıyor. DAÜ DİGEM-YDÜ büyük bayan takımları arasında oynanacak olan maçın biletlerinden elde edilecek gelir lösemi teşhisi konan Yenicami Akademi sporcusu Demir Müezzinler’in tedavisi için bağışlanacak.

banner69
Minik Demir’in ailesinden ve Kaymakamlık’tan gerekli izni alan Hentbol Federasyonu yönetimi, Kaymakamlık’ın 7 Mart Perşembe günü oynanacak DAÜ DİGEM-YDÜ büyük bayanları Süper Kupa final maçı gelirlerinin bağışlanmasına izin vermesi sonrası biletleri basıma yolladı ve bilet satışına yarın başlayacak.

RA25 Spor Salonu’nda oynanacak Hentbol Kadınlar Süper Kupa final maçının biletleri 10 TL’ye satılacak ve elde edilecek tüm geliri lösemi teşhisi konan Yenicami Akademisi futbolcusu Demir Müezzinler’in tedavisi için belirlenen banka hesaplarına kesintisiz olarak aktarılacak. Toplam 3 bin adet basılan biletlerin satışına federasyon yetkilileri yarından (1 Mart Cuma) itibaren başlayacak ve maç günü de salon kapısından satış işlemine devam edilecek.

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER