Salih Miroğlu taekwondo karate budo müsabakaları yapıldı

Salih Miroğlu taekwondo karate budo müsabakaları yapıldı
banner32

Dr Salih Miroğlu Geleneksel  ferdi taekwondo  karate budo martıalarts (kurash-wushu-muaythai) hyong pumse kata Müsabakaları  Girne'de  Lefkoşa-/mağosa/Güzelyurt ve Girne bölgelerinin sporcularının katılımı ile  Avrasya Taekwondo Merkezinde  bugün   yapıldı

Dr Salih Miroğlu Federasyonumuzda toplam 15 sene yöneticilik yaptı. KKTC’de  A Milli takımlar düzeyinde düzenlenen  18 Uluslararası müsabakanın 11 görev alan Miroğlu,İspanya ve Danimarka’da yapılan WTF Taekwondo dünya şampiyonalarında Yönetici/doktor olarak görev yerine getirdi.

BAYANLAR HYONG       

1.Kategori:         1.Ayça Karip                      2.Azra Usta                                        3.Ecem Sarı

2.Kategori:         1.Asiye Öksüz                   2.Tuğba Çalışkan                              3.Öykü Coşkunsu

3.Kategori:         1.Yeşim Güzel                   2.Youssra Althani                            3.Nehir Seringöz

4.Kategori:         1.Tülin Kartal                     2.Derin Erdem                                  3.Mevlüde Şençiçek

5.Kategori:         1.Ayşe Naz Erdoğan       2.Zeynep Meryem Akın                     3.Masal Akarpınar

6.Kategori:         1.Ayça Eda Kurşun          2.Damla Öztırak                               3.İrem Şibli

7.Kategori:         1.Semra Feramezoğlu   2.Özlem Uluçay Bayraktar                  3.Betül Ceylan

8.Kategori:         1.Süyumkan Bakikızı      2.Safiye Kara                                     3.Tuba Şener

ERKEKLER HYONG

1.Kategori:         1.Egemen Uzun                               2.Yaman Doruk Durmaz                  3.Kemal Çağlar Turan

2.Kategori:         1.Miraç EfdalGünsevim                2.Poyraz Kara                                   3.Harun Reşit Hossain

3.Kategori:         1.Ömür Ulaş Küçükkale                2.Mehmet Ali Metinser                        3.Halit Paşa

4.Kategori:         1.Ege Bayraktar                               2.Kıvanç Çağlin                              3.Mustafa Mert Yeni

5.Kategori:         1.Semih Türkmen           2.Halil İ. Kurtoğlu                             3.Halil Keser      

6.Kategori:         1.Tuğra Tığ                         2.Mehmet Raif Koçak                   3.Muhammet T. Selçuk

7.Kategori:         1.Yunus Alaçam                    2.Andrei Conoval                      3.Kağan Çağın  

8.Kategori:         1.Ramadan Alaçam         2.Emir Veysel Levent                    3.Osman Minifoğlu        

9.Kategori:         1.İlker İnci                          2.Hasan Talha Dönmez                 3.Hasan Kaya    

10.Kategori:       1.Osman Kaya                  2.Arda Yılmaz                                    3.Taha Erk          

11.Kategori:       1.Önder Efe Cüce            2.Mustafa Baran İgrek                  3.Taner Kara

12.Kategori:       1.Eren Alp Uzun               2.Mustafa Ünal                                3.Mertcan Aslantaş

13.Kategori:       1.Mustafa Samir              2.Menmet Emin Uğur                   3.Şans UlZoha

14.Kategori:       1.Samuel Muawye         2.Korhan Çağın                                3.Amin Osman

15.Kategori:       1.Kamil Umut Demir      2.Koral İnci                                         3.Ali Sakarya     

16.Kategori:       1.Erol Eren Külahçıoğlu 2.Mehmet Taha Gidemen          3.Emirhan Edelı

17.Kategori:       1.Mustafa Jumayev       2.Grigori Iakush                             3.Roman Radaev

18.Kategori:       1.Nikita Yakush                2.Alexandr Molodtsov                  3.Ali Açilov3.Gleb Yorhenko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER