banner22

Şöhretler Güner Batmazoğlu için geldi

Şöhretler Güner Batmazoğlu için geldi
banner32

Güner Batmazoğlu Anı Futbol Turnuvası bugün başladı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 7’incisi organize edilen masterler anı futbol turnuvasına Türkiye’nin ünlü futbolcuları da katıldı.

Ülkemizde faaliyet gösteren Batmazoğlu Futbol Masterler Derneği’nin Başkanı Kemal Batmazoğlu’nun merhum annesi Güner Batmazoğlu anısına düzenlenen futbol turnuvasına Türkiye’de bir döneme damga vurmuş futbolcular Tuncay Şanlı, Ali Güneş, Serhat Akın, Engin Baytar, Papen Mustafa, Beşiktaş’lı Recep, Galatasaraylı kaleci Hayrettin katılanlar arasında idi.

Türkiye Şöhretleri Futbol Takımı’nda forma giyen veteran futbolcular yanında turnuvada, Batmazoğlu Futbol Masterleri, Manavgat Futbol Masterleri, Manavgat Şelale Futbol Masterleri takımları da yer alıyor.

Değirmenlik Sadık Cemil Stadı sentetik zeminli futbol sahasında başlayan turnuva Pazar günü sona erecek.

Tek devreli lig usulüne göre oynanacak turnuvada gurubu birinci bitiren takım ile ikinci bitiren takım Pazar günü şampiyonluk maçında karşı karşıya gelecekler.

Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler’in konuşması ile başlayan turnuvanın açılışın milletvekilleri Menteş Gündüz ile Özdemir Berova da katılanlar arasında idi.

Değirmenlik Sadık Cemil Stadı’nda yapılacak turnuvanın maç programı şöyle:

YARIN (27 NİSAN CUMARTESİ)

Saat 11.00: Manavgat Masterleri-Türkiye Şöhretleri Masterleri

Saat 12.20: Manavgat Şelale Masterleri-Batmazoğlu Masterleri

Saat 14.30: Batmazoğlu Masterleri-Manavgat Masterleri

Saat 15.50: Türkiye Şöhretleri Masterleri-Manavgat Şelale Masterleri

28 NİSAN PAZAR

Saat 11.00: Üçüncülük maçı

Saat 12.20: Şampiyonluk maçı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER