UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, Gazimağusa’da partililer ve halkla bayramlaştı.

UBP Gazi Mağusa İlçe Blnası’nda yer alan bayramlaşmada Ünal Üstel'e Eşi Zerrin Üstel, parti Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, İçişleri Bakanı Dursun Oğuz, Milli Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Hakan Dinçyürek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sadık Gardiyanoğlu, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, İlçe Başkanı Nahit Öncü ve  milletvekilleri eşlik etti.

Sıcak havaya rağmen, geniş bir katılımla gerçekleşen bayramlaşmada, Başbakan Üstel ile eşi Zerrin Üstel yoğun ilgi gördü.

Haftalık trafik raporu... Haftalık trafik raporu...

UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, yoğun katılıma ve kendilerine gösterilen ilgiye yürekten teşekkür etti.

UBP’nin birlik ve bütünlüğünün, gönül birliğinin her etkinlikte ortaya konulmasının, kendilerine güç kattığını vurgulayan Üstel, yakaladıkları istikrarı sürdüreceklerini söyledi.

Gerek bölgesel ziyaretlerde, gerekse de sosyal medyada, hemen her kesimin ithal et kararını takdir ettiklerini söylemesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Üstel şöyle konuştu:
"
Yerel yönetim reformunda olduğu gibi ithal et kararıyla da daha uygulamaya girmeden pek çok eleştiri gelmişti. Biz kararlı durduk reformu gerçekleştirdik. Şimdi halkımızın alım gücünü ayakta tutmak için ithal et kararını aldık. Sonuçta, halkımız kaliteli ve daha ucuz et imkanına  erişmiş oldu. Herkesin memnuniyetini görüyoruz. Partimizden, halkımızdan aldığımız güçle, istikrar ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Halkımızın alım gücünü korumak adına i gerekli adımları atmaya devam edeceğiz"

Editör: Burhan CANBAZ