Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, dünya turnesine devam etmeyeceğini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl bir çeşit yüz felci olan Ramsay Hunt sendromu teşhisi konulan Justin Bieber, gerçekleşmesi planlanan tüm turnelerini erteleme kararı almıştı. Sağlık sorunları nedeniyle turnesini erteleyen şarkıcı, Justice World Tour turnesinin geri kalan tüm konserlerini iptal ettiğini duyurdu.

ABD, İrlanda, Fransa, Polonya, Avusturalya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti ve Tayland'da konser vermesi planlanan Bieber'ın tüm etkinlikleri iptal edildi. Dünya turnesinin iptal edilmesi üzerine şarkıcı veya temsilcilerinden henüz bir açıklama gelmedi.

VİDEO İLE HASTALIĞINI ANLATMIŞTI

Bieber,  geçtiğimiz yıl sosyal medyada yayınladığı video ile yüzünün sağ kısmının felç olduğunu, Ramsay Hunt sendromuna yakalandığını duyurmuştu.

Yüzünün yarısını hissedemediğini belirten pop yıldızı, yüz felcinin geçici olduğunu ama bazı komplikasyonlar sonucu kalıcı olabileceğini söylemişti. Şarkıcının paylaştığı videoda sağ gözünü kırpamadığı ve yüzünün sağ tarafını hareket ettiremediği görülürken, video paylaşımının ardından şarkıcı “Yemek yemem giderek zorlaşıyor, lütfen benim için dua edin” ifadesini kullanmıştı

Editör: TE Bilisim